Zateplování s foukanou izolací patří k nejsilnějším záležitostem na trhu

Jak by vás přesvědčili slogan o skvělém zateplovacím systému nabízející 30 % úsporu finančních prostředků spojených s vytápěním? Někdo by jen mávl rukou a ti další by dnešnímu článku věnovali jen několik málo minut ze svého života.

Následně by se dozvěděli, že stále existují skvělé podpůrné systémy kombinující moderní poznatky a vyspělé stavební procesy,zajišťující jednoznačně pozitivní výsledky.

 

Hlavní výhody foukané izolace

Foukaná izolace je oblíbená především pro svůj neagresivní přístup k celé realizaci. Ta nezabere více jak 3 hodiny. O vše se postará jeden proškolený dělník, který s dokáže s celou kompletací poradit bez jakékoliv pomoci.. Minerální izolace Magmarelax navíc nenaruší chod domácnosti a dokonce není ani třeba složitého stavebního zásahu.

Nutno podotknout, že nejde o neprověřený nebo nový systém. Foukaná minerální izolace Magmarelax je na trhu několik desítek let. Společnost IP Polná k ní poskytuje 15 letou záruku.

 

Foukaná izolace stropu systémem Magmarelax – proč strop?

Strop je z pohledu prostorové velikosti nejjvýraznějším segmentem. V ploše se nenachází žádné stavební otvory jako okna nebo dveře, proto má smysl o této části domu vážněji přemýšlet. Z logického úsudku je zřejmé, že izolace ve stropní části má opravdu skvělé účinky. Navíc se není třeba bát šibeniční investice.

Při porovnání s ostatními izolačními postupy se jedná o jeden z nejlevnějších způsobů, jak svůj dům zaopatřit ochranným prvkem proti úniku teplot a jejich vyrovnáním v interiéru domu.

Proč se tedy pro foukanou izolaci rozhodnout?

Izolace Magmarelax především zabraňuje úniku tepla ze stavby. Z dlouhodobého sledování bylo zjištěno, že se náklady zmenší o celých 30 %. Pod střechou se budete konečně cítit lépe a navíc si zvýšíte bezpečnost domu z pohledu požární ochrany. Celý prostor stropu se hermeticky zateplí bez jediného tepelného mostu.

Požádejte o nezávaznou prohlídku technika společnosti na stránkách poskytovatele služby https://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__