Zbavte se plísní jednou pro vždy!

Na našem domě se v interiéru i v exteriéru začaly objevovat ošklivé zelené plísně, venku to ničilo vzhled, ale v interiéru nám to ničilo zdraví, takže jsem potřebovala velmi rychle jednat a na nic se neohlížet. Vyhledala jsem si nejbližší firmu, která se zabývá odstraněním plísní, a tou firmou byla právě A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Samozřejmě mi záleží i na kvalitě, proto jsem ani nezkoušela dezinfekční přípravky na plísně, protože mi kamarádka říkala, že zmizí pouze na pár měsíců a ještě je potřeba celý den větrat, než se v domě bude dát znovu být.

Do toho jsem se pouštět tedy nechtěla a radši jsem si zavolala firmu, která má na starosti takové kvalitní odstranění plísní. Hlavní obavy jsem měla o zdraví mé rodiny, můj syn je astmatik, a tak se mi to moc nehodilo, aby se zrovna nám začaly doma vyskytovat plísně.

Firma A SERVIS je plná profesionálních zaměstnanců. Už od samého počátku, kdy jsem je kontaktovala telefonicky byli velmi hodní a vysvětlili mi, jakým způsobem provádí odstranění plísní, aby bylo efektivní.

02 Po odstr.

Používají nátěr, kterým zakonzervují povrch stěn, takže neprostoupí už žádná vlhkost, díky které se plísně vyskytují. Po příjezdu se hned pustili do práce a na nic nečekali.

Moc dobře jsme si popovídali a také mi zaručili, že nátěr, který používají, zajistí ochranu po dobu 6 let a nebudou se plísně vůbec vyskytovat. Byla jsem nadšená z toho, že něco takového v dnešní době existuje, protože je tolik míst, které jsou postižené plísněmi, a proto píšu tuto recenzi, aby se o jejich technologii dozvědělo více a více lidí, kteří řeší problém s plísněmi v jejich domě.

Stejnou technologií odstranili plísně i v exteriéru a dům byl zase jako nový bez ošklivých zelených usazenin. Doporučuji právě tuto firmu, protože jsou to profesionálové, co pracují rychle, dodržují termín a snaží se, aby váš dům byl co nejvíce zabezpečen od těchto škůdců. Cena za odstranění plísní byla také příznivá vzhledem k tomu, že to chrání mě a moji rodinu.