Zchlaďte se ve dne i v noci díky mini chladničce!

Potřebujete do své domácnosti nebo na chalupu ledničku s menšími rozměry? Nevejde se vám do kuchyně klasická velká lednice i s mrazákem? Pak vám e-shop www.orava.cz již brzy nabídne jednodveřovou volně stojící chladničku i s malým mrazákem. Chladničku Orava RGO-110 AW si můžete také umístit do vaší velké ložnice – hlučnost je totiž pouhých 41 dB – a užívat si tak studeného pití i v horkých letních nocích, při kterých se tak špatně spí! Odpadne vám nutnost chodit si pro pití až do lednice v kuchyni. No řekněte, kdo má takový luxus doma? Kdykoli vás večer nebo během dne popadne chuť na zmrzlinu nebo na studené pití, máte je ihned po ruce se vším komfortem! Rozmazlujte se a pořiďte si chladničku s mrazničkou jako váš letní bar i vy!

RGO-110AW

Chladnička Orava je také perfektní volbou do menších prostor, kde není nutné mít velkou lednici. Má veškeré funkce, jako lednice klasická. Police jsou vyrobeny z tvrzeného skla a dají se jednoduše z ledničky vysunout a umýt. Ve spodní části naleznete praktický košík na ovoce a zeleninu z průhledného plastu, po bočních stranách pak přihrádky na mléko, lahve, jogurt a další věci. Součástí chladničky je i mrazící prostor, pro uchování potravin zmrzlých na nižší teplotu, než je teplota lednice. Ta se dá regulovat ručně, díky čemuž budete mít jistotu, že jsou vaše potraviny uchovány v pořádku. Nehodí se vám strana otevírání dvířek lednice? Dá se jednoduše změnit! A změnit se dá i výška nastavitelných nožiček chladničky, aby vám skvěle padla přesně do prostoru, který jste schopni chladničce obětovat. Celkový objem chladničky s mrazničkou je 81 l. Vleze se tak do ní spousta jídla i lahev dobrého vína k večernímu filmu nebo k povídání s kamarády. Výška chladničky je 83 cm a svou spotřebou 121 kWh za rok se řadí mezi energetickou třídu A+.

Tip: Jak se zchladit v horkých letních dnech

Také vám v letních měsících bývá takové horko, že se vám nedaří usnout? Držte se následujících tipů na zchlazení a radujte se z příjemného spánku i vy!

  1. Využijte služeb větráku. Ten si ale nepouštějte na nejvyšší výkon. Zadělali byste si na pěkný zánět v krku!
  2. Dejte si polštář na chvíli do lednice. Neděláme si legraci. Po pár minutách je velmi příjemné na něm usínat.
  3. Kostky ledu jsou věrní kamarádi. Proto si je přidejte do drinku nebo si s nimi jezděte po těle a zchlaďte se. Ideálně kostky přikládejte na krk a vnitřní stranu zápěstí, kde vám proudí krev.
  4. Dejte si zmrzlinu. Je to příjemný způsob jak se ochladit i si zlepšit náladu.
  5. Ledová sprcha není nic pro vás? Teď si ji určitě zamilujete!