14758012 - abstract grunge background

Kdo v Brně profesionálně řeší odstraňování graffiti z fasád

Pracuji jako správce jedné administrativní budovy v centru Brna. O budovu se starám jak jen nejlépe mohu. Jednou ráno, když jsem přišel jako první do práce, tak jsem si všiml, že se na zadní straně objevilo velice nevzhledné graffiti. Jakási nesmyslná čmáranice. Vypadalo, že bude asi ještě čerstvé, ale bál jsem s ním cokoliv dělat, abych nepoškodil fasádu. Navíc jsem ani nevěděl, jak se graffiti z fasády odstraňuje.

Rozhodl jsem se počkat na svého šéfa. Když přišel, tak jsem mu ukázal posprejovanou fasádu. Neměl z toho vůbec radost a řekl mi, ať se podívám na internet a najdu nějakou spolehlivou firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti. Bylo mu jasné, že na tohle budou potřeba odborníci. Sedl jsem tedy k počítači a dal se do hledání.

Nakonec jsem se rozhodl pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, odstraňování graffiti Brno a aplikace antigraffiti ochrany. Tato firma kromě odstraňování graffiti nabízí také antigraffiti ochranu a následný servis odstraňování graffiti, pokud si necháte tuto ochranu nanést. Firmu jsem kontaktoval a řekl jim svůj problém.

S přátelským pracovníkem jsem domluvil termín odstraňování graffiti hned na druhý den. Když pak pracovníci firmy A SERVIS přijeli, tak se po prohlédnutí fasády hned pustili do práce. Graffiti zeslabili na nejvyšší možnou míru a poté zatřeli fasádní barvou. Na závěr aplikovali antigraffiti ochranu.

Naše administrativní budova je tak chráněná před dalšími útoky a působí opět reprezentativně. Pracovníci firmy A SERVIS odvedli naprosto profesionální práci. Je vidět, že jsou to skuteční odborníci ve svém oboru. Tímto bych jim chtěl ještě jednou poděkovat a doporučit firmu A SERVIS vám všem, kteří bojujete se stejným problémem jako kdysi my.

Sanace, likvidace, dezinfekce plísně. Proti plísňové nátěry Brno

Pracuji v jednom wellness centru v Brně a mám na starost jeho údržbu. Pracuji tu již několik let a již několik let tu opakovaně řešíme problémy s graffiti a plísněmi. Ve wellness centru, kde je vlhké prostředí, to bohužel není nic výjimečného, ale teď již víme, že to není neřešitelný problém.

37605461 - mildewed walls

Snažili jsme se to léta řešit různou chemií a přípravky na odvlhčení apod., ale nikdy to nebylo dlouhodobé řešení. Pátral jsem na internetu po nějaké firmě, která by tento problém vyřešila za nás.

Objevil jsem firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., sanace, likvidace plísně Brno. Je to firma, která má poměrně široký záběr, co se úklidových služeb týče. Nejen, že jezdí umývat okna, výlohy, čistit koberce a fasády od graffiti, ale zabývají se právě i odstraňováním plísní. Recenze na ně byly velmi dobré, a proto jsme kontaktovali jejich centrálu a domluvili si s nimi termín.

Pánové přijeli s vlastní chemií a pustili se do práce. Nejprve plíseň odstranili ze zdi dezinfekčním přípravkem a po odstranění těchto nečistot mohli nanést proti plísňový nátěr LSG. Tento nátěr zdi chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, řas apod. A jelikož po zaschnutí vytvoří omyvatelný, odolný povrch, je možné jej použít i do venkovních prostor.

Nyní již nás plíseň ve wellness netrápí. Jsme rádi, že máme tento problém, jak se říká, z krku. Díky výsledkům, které jsem mohl vidět na vlastní oči a i díky ochotě a spolehlivosti zaměstnanců firmy A SERVIS jsem se nakonec rozhodl tuto metodu využít ve svém vlastním domě. A SERVIS mohu těm, kteří zápasí s plísněmi, rozhodně doporučit.