Zimní radovánky na Lipensku

Na Lipno s partou jezdíme už tři roky. Zimní sporty si tam užijete dosytosti, o žádnou kulturu taky nepřijdete a navíc se můžete ubytovat v komfortním apartmánu. Apartmány Lipno ve Frymburku jsou vesměs skvěle vybavené a na zimní rekreaci ideální. Kde jinde si užijete zimní sporty a wellness líp než právě ve Frymburku? My na něj nedáme dopustit. Ubytování Lipno volíme pokaždé poslední tři roky stejné. Je to apartmán u Lipneského jezera ve Frymburku u wellness hotelu Frymburk. Tak máme všechno potřebné na dosah ruky.

 

Vybavený apartmán a všechno potřebné na dosah

Holky z party si chválí útulnost apartmánu a kompletně vybavenou kuchyň, my kluci zase wifi připojení, můžeme si večer pouštět filmy na dvd a vydat se do wellness hotelu třeba  na bowling. Nejlepší relax za celý rok! Aktivní odpočinek spojený s nějakou tou akcí v centru Frymburku a ohřátí trochou alkoholu s přáteli je prostě v zimních měsících dokonalou záležitostí. Nemluvě o tom, že apartmány Lipno poskytnou vážně domácí atmosféru a kompletní vybavení ve všech místnostech.

 

Lyže i snowboard si užijeme dosytosti

Lyžování a snowboarding, to je naše. Já jezdím na snowboardu, v partě máme dva milovníky lyží. Známý a námi oblíbený areaál Kramolín je od ubytování Lipno vzdálený asi kolem deseti kilometrů a protože je to za humny, někdy jezdíme lyžovat do asi půl hodiny cesty vzdáleného lyžařského areálu Sternstein anebo na Hochficht. Všude, kam jedzíme, se nám lyžuje skvěle. A ceny nejsou nijak vysoké, takže i po téhle stránce nám ubytování Lipno dost vyhovuje. Minulý rok jsme si v půjčovně za hubičku půjčili taky běžky a vydali se po tolik vychvalované upravované běžecké stopě. Bylo to super. Většinou jezdíme na dovolenou do Frymburku na 7 nocí, a protože člověk si zimních aktivit dopřává většinou skoro po roce, každý den snowboard nevytáhnu a vyrazíme i na nějakou tu túru po okolí. Nemám procházky nijak zvlášť rád, ale na Lipensku mě baví. Stezky tam jsou pěkně vyznačené a skoro každým směrem vede nějaká na zajímavé a pěkné místo.

 

 

Na Lipensko v létě i v zimě

Musím se ještě zmínit o wellness hotelu u našeho apartmánu – je asi jenom pět minut chůze od ubytování a kromě sauny, masáží, zmíněného bowlingu anebo solné jeskyně se dokážeme jako děti vyřádit i v aquaparku. Tam jsme s partou zažili nespočet nezapomenutelných zážitků, není nad to se vrátit o pár let zpět a pořádně se vydovádět. Mám Lipensko rád i v létě, v podstatě bych neváhal ho navštívit v kteroukoliv roční dobu, nejradši mám ale stejně zimu a zimní radovánky. Protože nás všechny Frymburk hodně baví, chystáme se tam znovu i letos. Kdybyste se chtěli podívat na fotogalerii a zjisti víc o ubytování, kam jezdíme, najdete ho na www.rekreacenalipne.cz. Komunikace s majiteli je bez problémů.