Mohou mít 2 posuvné dveře jen jedno stavební pouzdro?

Stavební pouzdra pro posuvné dveře slouží pro jejich pohodlný a bezpečný pohyb při otevírání a zavírání. Jsou tedy jejich nejdůležitější součástí, bez které by posuvné dveře nemohly plnit svůj účel. Každé posuvné dveře musí mít své vlastní pouzdro, do kterého se budou zasouvat. Toto tvrzení není zcela pravdivé. V dnešní době mohou totiž i 2 dveře zajíždět do jediného pouzdra.

 

 

Řešení přináší JAP Unibox

Stavební JAP pouzdra patří k nejkvalitnějším druhům pouzder pro posuvné dveře. Tato firma se snaží neustále vyvíjet stavební pouzdra tak, aby využívání posuvných dveří bylo ještě snadnější a jednodušší. Díky tomuto úsilí vznikají stále nové druhy stavebních pouzder, které nachází stále širší uplatnění, například zasouvání dvou dveří do jediného pouzdra. Takové řešení přináší stavební pouzdro JAP Unibox.

 

Jediné pouzdro pro 2 dveře vedle sebe

Stavební pouzdro JAP Unibox umožňuje osadit 2 dveře do dvou místností do jednoho stavebního pouzdra. Pouzdro může být tedy usazeno v prostoru dělení místností příčkou a z obou jeho stran mohou být využity posuvné dveře. Je tedy logické, že dveře se budou zasouvat proti sobě. Jedny tedy musí být pravé a druhé levé. To ovšem nic nemění na unikátnosti tohoto stavebního pouzdra.

 

 

Hledejte a vybírejte pouze u specializovaných prodejců

Stavební pouzdra JAP Unibox jsou velmi specifickým druhem stavebních pouzder, které nenajdete v sortimentu všech prodejců. Vybírejte tedy u takových prodejců, kteří jsou v oboru pouzder pro posuvné dveře pravými specialisty. Ke kompletní nabídce pouzder totiž mohou nabídnout ještě odborné poradenství a dlouhou záruku.

 

Mezi specialisty v obru pouzder pro posuvné dveře se na našem trhu řadí e-shop www.eclisse-jap.cz, kde najdete opravdu kompletní sortiment kvalitních stavebních pouzder. Včetně pouzdra JAP Unibox.