Známe vaše must have pro rok 2017!

Módní trendy jsou vrtkavé a nezřídka do našich skříní katapultují i kousky, které bychom si na sebe jinak v životě nevzali. Některé prvky aktuální módy na druhou stranu neztrácejí svou osobitost a šmrnc ani po letech. Známe tři skutečné stálice, které by vám v šatníku neměly chybět ani letos. A které to jsou?

 

Tričko, které vás dobře zná

Přemýšlíte-li nad tím, co by mělo tvořit základ vašeho osobního šatníku prozradíme vám, že je to jedinečné tričko. Halenky, tílka nebo košile se na módní piedestal střídavě vrací a zase jsou z něj shazovány dolů do zapomnění. S tričkem se vám to ale nestane. Hodí se k sukni i ke kalhotům a doplníte-li ho navíc originálním obrázkem nebo textem vyjadřujícím vaše osobní názory a motivaci, určitě nešlápnete vedle. Do běžných obchodních řetězců se ale nevypravujte. Zapátrejte raději na internetu po skutečně exkluzivních kouscích!

 

Slušivé mikiny jsou IN

Letos letí také pánské mikiny s kapucou vylepšené o nápadité obrázky a texty. Černý textil už je minulostí, teď jsou v módě barvy! A kvalitní potisky jim opravdu sluší. Přesvědčte se sami a uvidíte, jak v novém módním kousku prokouknete!

 Výstřižek

Kvalitní boty váš outfit pozdvihnou

Je až s podivem kolik ošmajdaných a špinavých bot můžeme na ulici každý den vidět. A zdaleka nepatří jen somrákům a bezdomovcům. Zatímco na oblečení si dáváme záležet, boty jakoby k nám často ani nepatřily. Svůj podíl na tom má rozhodně mizerná kvalita obutí nakupovaného na vietnamských tržnicích. A přitom kvalitní boty nemusí být drahé. Například extra pohodlné boty Rieker pořídíte právě teď v lákavých slevách a vydrží vám opravdu ale opravdu dlouho. Oceníte na nich prověřené materiály i perfektně padnoucí střihy, díky nimž se nemusíte bát ani jednoduchého nákupu po internetu. Staré pravidlo o zkoušení u bot Rieker neplatí. Stačí jen dobře měřit a pak už se jen těšit na další skvělý přírůstek do vašeho botníku.