Cítíte se nemocní? Vyzkoušejte kompletní zdravotní vyšetření!

Bolí vás svaly nebo určité partie těla, jenže nevíte z čeho? Cítíte se slabí, malátní nebo celkově bez životní energie? Nepodceňujte signály vašeho těla a nechce se kompletně vyšetřit. Prevence může odhalit velké problémy, které by vás v budoucnu mohly potkat. Že už jste se vyšetřit nechali, ale běžný obvodní lékař vám nezjistil žádný problém?

Pak vsaďte na kompletní zdravotní vyšetření, které provádí specializované Centrum medicíny. Právě na této klinice se vyšetření vašeho zdravotního stavu provádí pomocí moderních metod a rozborů, které vám u vašeho lékaře pouze těžko udělají. O co se jedná?

 

Diagnostika podle jazyka

Tato moderní metoda pro zjištění stavu vašeho zdraví vám pomůže zjistit, která část vašeho těla nebo který orgán je postižen onemocněním nebo jinými problémy. Diagnostika podle jazyka probíhá na specializované klinice za asistence vyšetřujícího odborníka. Ten s vámi během diagnostiky zkonzultuje, jak vypadá váš zdravotní stav, doporučí vám vhodný jídelníček a řekne, které potraviny je dobré do něj zařadit, a které naopak vyloučit, jelikož by vám mohly škodit. Pak proběhne diagnostika samotná.  Diagnostika z jazyka zkoumá povlak, rýhy, suchost a okraj jazyka, díky kterým lze určit poruchu daného orgánu vašeho těla. Toto vyšetření se obvykle kombinuje s dalšími vyšetřeními vašeho zdravotního stavu a trvá pouze několik minut.  Nemusíte se bát žádné bolesti nebo injekčních stříkaček, diagnostika podle jazyka je zcela bezbolestná.

3450849-e82985

Diagnostika Metatron Hunter

Ke zjištění vašeho celkového zdravotního stavu si kromě diagnostiky podle jazyka můžete zvolit také diagnostiku Metatron Hunter. Tato nejvyspělejší diagnostika objeví v těle nemoci, viry, bakterie, patogeny i parazity, o kterých jste možná ani netušili. Díky tomu můžete odhalit příčinu vašeho špatného zdravotního stavu. Diagnostika zdraví Metatron Hunter je zcela bezbolestná, neinvazivní a probíhá na nejlepším lékařském přístroji svého druhu. Jak vyšetření probíhá? Na hlavu na oblast spánků se vám umístí senzory ve tvaru sluchátek. Vyšetření probíhá vsedě, nemusíte se nikde svlékat nebo prosvěcovat. Biorezonance, která je základem vyšetření, probíhá nejprve automaticky, poté se přechází do manuálního ovládání, aby se dobře prohlédly všechny orgány. Vše probíhá za neustálé konzultace s klientem, který může vidět výsledky na velkém monitoru.

Kompletní zdravotní vyšetření lokalizuje patologická ložiska, která vám způsobují potíže a poškozují vaše orgány. Vyšetření v sobě kombinuje kontrolu tkání i buněk. Z výsledků vám také vyšetřující lékař vysvětlí, jak moc je vaše tělo zasaženo viry, bakteriemi a parazity.

Diagnostika zdraví může být nový a moderní pohled na váš celkový zdravotní stav. Pokud se tedy dlouhodobě necítíte dobře a nevíte proč, vyzkoušejte tuto metodu i vy.