Znáte e-shop, kde koupíte levné tonery nejrůznějších značek?

Kdo z nás by si nepřál ušetřit za tisk. Velké společnosti, jež tisknou faktury zákazníkům, dodací listy, cenové nabídky, prezentace a jiné dokumenty, utratí za tisk měsíčně desítky ne-li stovky tisíc korun. Záleží na tom, jak drahé tonery, cartridge a náplně do tiskáren nakupují. I domácnosti utratily za poslední roky víc za tisk, než dříve. Mluvíme o těch, které měly doma děti na distanční výuce.

 

Všechny tonery na jednom místě

Stačí navštívit webové stránky naplne-do-tlaciarni.sk a vybrat si toner podle typu tiskárny, který vám dochází. Najdete tady kvalitní toner Samsung m2070w, a to jak tonery originální, alternativní neboli kompatibilní i prémiové. E-shop svým zákazníkům garantuje funkčnost alternativního toneru stejnou, jako při originální kazetě. Stejně tak je společnost pojištěna pro případ, že by náhodou došlo ke škodě způsobené jejími náplněmi, tonery a cartridgemi ve vašem zařízení Samsung Xpress M2070W.

Aby se vám tonery v bohaté nabídce lépe hledaly, můžete použít praktický filtr a třídit je podle barvy náplně anebo typu náplně (originál, alternativa nebo prémium).

Kromě výše uvedené značky si v e-shopu vyberete tonery, cartridge nebo náplně do tiskáren značky Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Brother, IBM, Canon a mnoha dalších.

 

Využijte cashback za každý nákup

Tento e-shop má výborný proklientský přístup. Za nákupy má pro vás příjemný cashback čili peníze zpět. Stačí, abyste nakoupili za 100 euro a hodnota cashbacku bude 5 euro. Při útratě 200 euro to bude cashback 10 euro, za utracených 300 euro činí cashback 20 euro atd. Čím víc utratíte, tím víc získáte zpět.

Určitě vás potěší i to, že v případě nákupu nad 80 euro nebudete platit poštovné. Nahlédněte i do záložky „AKCE a SLEVY“, aby vám neunikly žádné levné zajímavé kousky.