Znáte samolepící podlahovou dlažbu?

Vybrat ideální podlahovou krytinu je ve své podstatě velká alchymie. Je třeba zvážit, jak moc bude podlaha namáhána a současně i to, co vlastně od nové podlahy očekáváte. Druhy podlahových krytin se do sebe svými vlastnosti výrazně liší. Některé jsou studené, jiné pevnější, méně či více náchylné k poškrábání apod. Při výběru hraje velkou roli i vzhled. Velmi dobré užitné vlastnosti a současně mnoho atraktivních designů přináší samolepicí PVC podlahová dlažba. Co od ní očekávat a kde najdete využití?

Vysoká odolnost dává prostor pro využití

Samolepicí PVC podlahová dlažba v mnoha ohledech běžné podlahové krytiny poráží. V první řadě se vyznačuje vysokou odolností. Dlaždice z PVC mají vysoce odolnou ochrannou vrstvu, díky které jsou chráněny před mechanickým poničením. PVC dlažba je proto vhodná do domácností, ale své využití najde i v kancelářích či jiných prostorech. Další velkou výhodou PVC dlažby je snadná údržba. K odstranění usazené špíny není třeba vyvinout téměř žádnou sílu a stačí používat běžné čistící prostředky.

Snadná aplikace

Další výhodou této dlažby je její velmi snadná aplikace. V první fázi je třeba připravit povrch, na který budete dlaždice lepit. Je třeba, aby byl čistý a suchý. Dlaždice je možné bez problémů nalepit například i na starou dlažbu, beton, linoleum i jiné povrchy. Před aplikací je doporučeno nechat dlaždice cca 24 hodin při pokojové teplotě.

Mnoho atraktivních designů

Samolepicí PVC podlahová dlažba je k dostání v mnoha atraktivních designech. Velmi populární jsou designy dřeva či klasické dlažby. Pro milovníky extravagance je tu dlažba s designem kamenů či bílá s malými černými kosočtverci.

Samolepicí PVC dlažbu koupíte výhodně v obchodě www.fototapeta.cz. Vše mají skladem!