Připravte se na začátek topné sezony. Už je doslova za dveřmi!

Nikdo z nás nemůže ovlivnit teplotu počasí. Ta bohužel padá stále dolů a topná sezona se blíží opravdu závratným krokem. Sychravé počasí už dokonce velké procento domácností donutilo topnou sezonu zahájit. Dřívější začátek topné sezóny má za následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, plynu nebo větší spotřebu tuhých paliv. Logicky s větší spotřebou paliv jdou ruku v ruce i vyšší výdaje za vytápění. Nikdo z nás nechce platit více, ale jak tomu zabránit?

Řešení? Nepustit teplo ven!

Zejména starší stavby trpí jedním zásadním nedostatkem. Teplo, které má místnost ohřát, díky nedostatečné izolaci uniká téměř bez užitku. Nejčastějšími důvody úniku tepla jsou stará okna a obvodová zdiva. Možná ale ani nevíte, že nejčastěji uniká teplý vzduch stropem. Jedná se o základní fyzikální jev, kdy teplý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Pokud není strop nebo střecha dostatečně vybavená, aby těmto únikům zabránila, teplý vzduch uniká téměř bez užitku. Jaké je tedy nejúčinnější řešení? Stačí včas zateplit půdní prostory

Ještě stále nemusí být pozdě

Je pravdou, že většina druhů tepelných izolací rodinných domů s sebou přináší mnoho komplikací. Jedná se o velký stavební zásah, při kterém vzniká mnoho nepořádku, u domu se pohybuje parta montážních dělníků a naruší chod celého domu. Většina druhů izolací stropů takovéto nevýhody opravdu přináší. Jeden systém je ale výjimkou. Téměř nepoznáte, že nad vašimi hlavami probíhá proces zateplení stropů nebo střech. Jedná se o systém foukané minerální izolace MAGMARELAX®.

Jednoduché a vysoce účinné

Pokud se detailněji podíváte na realizaci a aplikaci tohoto druhu minerální izolace, zjistíte její přednosti. Otvory pro izolování dutin postačí i malé o šířce 30 až 40 cm. Vlna se fouká podle normy, obvykle do výšky 15 až 30 cm. Lze foukat do vzdáleností až 100 m od aplikačního přístroje a do výšky více než 20 m. Mezi typické příklady řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkový strop nebo nepřístupné půdy. Další rozsáhlé využití technologie foukané izolace je při zateplení starších domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu. Z nákladního auta se pomocí silné hadice a ventilačního stroje fouká vata do izolovaného prostoru. Při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez hluku a nepořádku, za plného provozu domácnosti. Vše je hotovo za pár hodin.

Vysoká účinnost a zdravější prostředí

V systému MAGMARELAX® najdete i minerální izolaci MAGMARELAX® ECO, která je vyrobená na bázi skelných vláken. Neobsahuje žádná ropná pojiva a díky tomu je krásně bílá. MAGMARELAX® ECO je plně hypoalergenní a je ideální do rodin s dětmi. Myslíte si, že účinnost izolace, která je tak rychle a bezproblémově hotová bude příliš malá? Jste na omylu. Při správné volbě materiálu a firmy, která aplikaci provede, mohou úspory na vytápění dosahovat až 30-ti% ze současných nákladů. Přesně takových výsledků dosahuje systém MAGMARELAX®. Specialistou na aplikaci této izolace je společnost IP Polná, která má za sebou více než 18.000 realizací a 20letou zkušenost.

Více informací o systému MAGMARELAX a reference o společnosti najdete na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Získejte zajímavou slevu jen pro Vás 20% na jedničkový systém MAGMARELAX!