Znáte výhody foukané izolace?

Když je venku zima, doma musíme mít teplo, abychom se tam cítili příjemně. To znamená topit a bát se celou zimu vysokých nákladů na konci topné sezóny. Jak vám pomůže ušetřit foukaná izolace a jaké má výhody?

Většina majitelů domů stále přemýšlí, jak a kde ušetřit za topení. Celková částka za sezónu bývá jednou z největších položek v rodinném rozpočtu a tak se všichni snaží ji co nejvíce snížit. Že je potřeba izolovat a snažit se tak udržet teplo v domě je jasné každému, často se ale majitelé zaměří na zateplení fasády nebo výměnu oken a dveří a zapomenou na tu největší plochu, kterou teplo uniká, tedy strop. Foukaná izolace Magmarelax je nejvhodnějším řešením pro stropy, krovy nebo podlahy půd a investice do ní se vám vrátí během několika let.

Aplikace této izolace je hotová za pár hodin, izolační materiál na dané místo přivádí hadice pomocí technologie foukání. Tím je zajištěno, že se minerální vlna, používaná jako izolant, dostane opravdu všude, do každé skuliny i mezery. Vznikne tak jednolitá plocha bez tepelných mostů a tedy dokonale izolovaný strop. Foukaná minerální izolace nevytváří nepořádek, po realizaci si pracovník veškerý materiál i nářadí odveze a do vašeho obýváku ani nemusí vkročit. K aplikaci izolačního materiálu stačí jen několik otvorů, kterými se protáhne hadice, není tak nutné stavět kolem domu lešení, aby se dělník k zateplovanému stropu či půdě vůbec dostal. Potřebný izolační materiál i vybavení jsou umístěny na nákladním automobilu, který parkuje před domem.

Po aplikaci začíná izolace okamžitě fungovat. Vhodná doba pro aplikaci je kdykoli, v kterékoli roční období. V zimě vám pomůže udržet teplo v domě a tím  snížit náklady na vytápění až o třetinu, v létě pak ochrání váš dům před přehříváním. Pro nezávaznou konzultaci kontaktujte společnost IP Polná, která je na izolační systém Magmarelax odborníkem již mnoho let.