Zpevňující emulze od IREL je tak správná cesta k pevné a krásné pokožce!

Krásná a pevná pokožka už nemusí být jen pouhým snem. Kouzlo spočívá v tom, jaké přípravky používáte. Není nutné se zbytečně „matlat“ množstvím různých krémů, olejů nebo mastí. Pokud chcete mít nádherně pevnou pokožku – stačí vám jeden jediný pomocník a sice zpevňující emulze s unikátním složením.

 

 

 

Regenerační, zpevňující a ochranné účinky chitosanu

Zpevňující emulze je produktem české společnosti IREL, spol. s r.o., která se zabývá vývojem a produkcí účinné přírodní kosmetiky. Na produktech společnosti je unikátní jejich složení. Vždy se jedná o uniktání kombinaci přírodních látek. A stejně je tomu i v případě Zvláčňující emulze. Emulze obsahuje účinnou látku chitosan, která významně přispívá ke zlepšení soudržnosti vnitřních a vnějších vrstev pokožky, efektivně posiluje funkci kůže jako přirozené bariéry a také rychle zaceluje mikroskopické trhlinky ve vnější vrstvě kůže.

 

Pokožka bude pevná a krásná

Zpevňující emulze od IREL je v boji proti povadlé a nevzhledné pokožce skvělým pomocníkem. Při pravidelném používání této emulze dojde k výraznému efektu a především k tomu, že se funkce kůže stabilizují. Vy tak budete mít krásnou a hebkou pokožku! Výhodou emulze je i fakt, že se lehce vstřebává a nezanechává pocit mastnoty nebo lepivosti. Emulzi tak můžete aplikovat na jakoukoliv část vašeho těla a nemusíte mít strach, že si zničíte oblečení. Emulze dokonce hravě nahradí denní krém.

 

Najdete ji na www.irel.eu