Dokonalá ústní hygiena je možná díky přírodě!

Chcete mít krásné a zdravé zuby? Nebo vás trápí nepříjemný zápach z úst? Že už jste vyzkoušeli všechno možné, ale nic nezabralo? Určitě ne. Pokud máte podobné problémy, potom jste jistě nevyzkoušeli sílu přírody…

 

 

 

 

Přírodní látky pomáhají efektivně

Přírodní kosmetika se v současné době těší velké popularitě a není to jen pouhá náhoda. Přírodní kosmetika totiž přináší velkou sílu a efektivní účinek. Obsahuje totiž výhradně přírodní látky jako jsou výtažky z bylin nebo oleje. Lidskému tělu tak nabízí vitamíny i antioxidanty, které tělo potřebuje a jsou pro něj zcela přirozené.

 

Boj se zápachem z úst lze vyhrát

Zápach z úst je velice nepříjemný a obtížně se ho zbavuje, protože může mít různé příčiny. V boji proti němu se na přírodní kosmetiku můžete stoprocentně spolehnout. Výborným pomocníkem je například Bylinná ústní voda  Logodent od značky Logona se šalvějí, myrhou, propolisem a kompozicí éterických olejů. Díky svému složení pěstí dásně, působí proti parodontóze a propůjčuje svěží dech. Dobrou volbou je také Ústní sprej Aloe Fresh od ESI, který obsahuje grapefruit, tea tree olej a mátu. Díky němu budete mít svěží dech okamžitě a kdykoliv si jen budete přát.

 

Zubní pasty s vysokými účinky

Přírodní kosmetika to jsou například i speciální zubní pasty. Zajímavá je Zubní pasta s propolisem a dentie od Argitalu, která kromě propolisu, máty a anýzu obsahuje rovněž prášek dentie (mořská sůl a baklažán), který pastě propůjčuje nevšední černou barvu. Nebo Nimbová zubní pasta Thera Neem, která také pomáhá při odstranění krvácivosti a zánětu dásní, parodontózy a také nepříjemného zápachu z úst. Ke krásným zubům vám také mohou pomoci speciální zubní prášky nebo gely. Stačí si vlastně jen vybrat.

 

Nabídku najdete na http://www.biooo.cz/ustni-hygiena-c-10.html