3 šikovné tipy, které vám uberou pár let

Přibývající věk se podepisuje na našem vzhledu, ať se nám to líbí nebo ne. A tak přesto, že se cítíme mladí duchem, naše tělo a především obličej nemusí tomuto stavu příliš odpovídat. Objevují se vrásky, klesají tváře, ochabuje kůže kolem očí. Jak si ubrat pár let? Opravdu kvůli tomu musíte pod skalpel nebo to jde jinak?

 

Správná péče

Základ krásné pleti tvoří hydratace, vodu jí dodejte zevnitř i zvenčí. Nepodceňujte pitný režim, nedostatek tekutin se totiž negativně podepíše na vaší pleti – bude suchá, povadlá, chybět jí bude jiskra. Nezapomínejte ani na používání krémů, které jí poskytnou potřebnou vláhu. Sáhněte po opravdu kvalitních přípravcích určených po váš typ pleti. V jejich složení hledejte kromě hydratačních složek i vitamin A a antioxidanty. Chybět by neměl ani ochranný faktor, sluneční záření totiž způsobuje předčasné stárnutí pokožky.Mějte na paměti, že péče o pleť nekončí u obličeje, pamatovat musíte také na krk a dekolt. Právě tady jsou totiž vrásky mnohem znatelnější. Zaslouží si proto stejnou péči jako obličej.

 

Jemné líčení

Opatrní buďte při líčení. Právě v tomto případě totiž platí, že méně je více. Nechcete-li zvýraznit vrásky, pak to nepřehánějtes pudrem. Nanášejte ho jen ve velmi malém množství a opatrně na čelo, nos a bradu. Vsaďte raději na rozjasňovače, které krásně odráží světlo a prokážou vám tak daleko lepší službu, protože obličej osvěží. Celý make-up by měl působit jemně, vyhněte se tmavým tónům, a to na rtech, tvářích i očích. Sáhněte naopak po růžových odstínech, se kterými ale zacházejte nadmíru opatrně, jen jemně poprašte lícní kosti a víčka. Uvidíte, jak se váš obličej rozzáří.

 

Estetická výpomoc

Dalším řešením je svěřit se do rukou odborníků. Estetická medicína dnes dokáže zázraky, a to rychle a hlavně bezbolestně. Metod, jak omládnout, nabízí hned několik a potěšující zpráva je, že to umí i bez řezání. Například pomocí aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou, která zkoriguje propady pod očima. Zmínit musíme také botox či mikrojehličkovou mezoterapii, která doslova nastartuje samoregenerační omlazující schopnosti pleti. Ochablé partie tváře, brady a krku pak pozvedne speciální zdravotnický přístroj HIFU FINESSE s fokusovaným ultrazvukem.Jedná se vlastně o takový lifting bez skalpelu. Nepůsobí jen v úrovni kůže, ale daleko hlouběji, na rozhraní podkožního tuku a svalů, stejně jako klasický lifting. Na rozdíl od něj ale není tak radikální a po ošetření se můžete ihned vrátit do běžného života. Tak uberte si pár let rychle a bezbolestně!