4 doplňky do ložnice, které vám doma nesmí chybět

Domov je útulným místem, kam bychom se měli vždy rádi vracet, odpočinout si zde a cítit se tu skvěle. K tomu nám dopomáhají i bytové doplňky, které dodají naší domácnosti osobitou duši. Pokud právě zařizujete ložnici, dáme vám dnes pár tipů na to, jak si ji hezky vybavit, a kterými doplňky ji obohatit!

 

Zrcadla

Zrcadla jsou skvělá možnost, jak rozzářit každý pokoj. Ať už jej umístíte nad komodu, k šatní skříni nebo postavíte do rohu místnosti samostatné velké zrcadlo s krásným rámem, zrcadla vždy do vaší domácnosti dokážou vnést světlo a opticky prostor zvětší. Bereme-li zrcadla jako interiérový doplněk, soustřeďte se na to, aby jeho rám korespondoval se zbytkem nábytku v místnosti.

Úložné prostory

Na drobné věci, které se všude povalují, můžete pořídit hezké dřevěné úložné boxy nebo krabice, do kterých uložíte drobnosti jako ovladače na televizi, kapesníky, mince nebo klíče. Máte prostor na konferenčním stolku nebo na komodě? Můžete na ni uložit hezký box na kapesníky a rámeček na fotky a krásná dekorace je na světě!

Svíčky

Nic nezútulní interiér tak, jako světlo svíček. Svíčky navodí v ložnici romantickou a harmonickou atmosféru, uklidňují nás a přináší nám klid. Do ložnice si můžete vybrat krásné skleněné svícny nebo jednotlivé svíčky, jež umístíte na komodu, televizní nebo odkládací stolek. Vybrat si můžete i různé vůně svíček. Mezi uvolňující vůně, které vám mohou pomoci s usínáním, patří levandule nebo meduňka.

 

Lapače snů

Krásným doplňkem, který se umisťuje k posteli, je i lapač snů. Lapače snů jsou zdobeny korálky, výšivkami, peříčky nebo krajkami, a mají vám chránit příjemné snění a pohodový odpočinek. Lapač snů můžete umístit na čelo postele nebo nad samotnou postel, aby plnil i dekorační funkci.

Toužíte po útulném domově? Vyzdobte si jej hezkými dekoracemi a vytvořte tak teplo domova i ve vašem bytě.