Ať je buď léto či zima, s MAGMARELAXEM je vždy vše prima!

Zateplení jednotlivých částí vašeho rodinného domu je v posledních letech velmi často diskutovatelnou otázkou. Modernější nároky na komfort bydlení to prostě vyžadují. Jednotlivé druhy zateplení rodinných domů mají svůj jediný úkol – snížit celkové výdaje vaší domácností za vytápění. A to rozhodně není vůbec snadná úloha.

 

Účinnost, úspora a také celková návratnost vaší investice

Jedině důsledným porovnáním základních atributů úspory pak zjistíte, zda se vám investice do dané varianty zateplení opravdu vyplatí. Pokud budete do zateplení vkládat příliš mnoho finančních prostředků a kapitálů, návratnost investice bude v řádech několika desetiletí. To je příklad kalsického zateplení fasády. Investice je mnohdy stotisícová, úspora nepřekročí ani cca 40% a tudíž je návratnost investice takřka v nedohlednu. Pokud budete investovat naopak příliš málo, účinnost bude také nízká. Ideální volbou je samozřejmě malá investice do zateplení rodinného domu, vyšší účinnost a úspora a tedy i rychlejší návratnost takové investice. Existuje vůbec taková metodika, která zajistí opravdu účinné zateplení?

 

Ano, je zde! Důmyslný systém MAGMARELAX

Nižší investice (v porovnání se zateplením fasády je až 10x nižší), vysoká účinnost (až celkové 33% úspory ze stávajících nákladů na vytápění domácnosti, rychlá návratnost investice (v průměru 4-6let) a k tomu navíc velmi rychlá realizace v řádech několika málo hodin. Tak přesně těmito výhodami se může pochlubit SYSTÉM MAGMARELAX. Má opravdu vysoké tepelně-izolační schopnosti, které ani časem neztrácí. Dokáže odolat negativnímu vlhnutí, požáru i hlodavcům a na půdách vytváří souvislou vrstvu izolačního materiálu bez jakýchkoliv tepelných mostů, takže úniky tepla jsou naprosto minimalizovány.

 

V jednoduchosti je skutečně veliké kouzlo!

Samotná realizace a následná aplikace je velice snadná. Jednotlivé otvory pro izolování dutin jsou relativně malé o celkové šířce 30 až 40 cm. Vlna se fouká dle normy, nejčastěji do výšky 15 až 30 cm. Lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m. Mezi klasické příklady řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkový strop nebo nakonec nepřístupné půdy. Další rozsáhlejší využití technologie foukané izolace je při zateplení starých domů se sedlovou střechou a také dřevěnou konstrukcí stropu. Tato metodika nepožaduje žádné větší stavební úpravy. Z nákladního auta se pomocí silnějších hadic a ventilačního stroje fouká vata do daného izolovaného prostoru. Při aplikaci pak nevzniká nepříjemný odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez jakéhokoliv hluku a za plného provozu

vaší domácnosti. Vše je hotové již za pár hodin, bez nepořádku a ještě ušetříte až 30% za energie.

 

Izolace pro všechny typy střech

Tepelná izolace složitějších nepřístupných střech je velice často tvrdším odborným oříškem. Je třeba minimálně zasáhnout do konstrukce a zároveň tak zajistit dostatečnou vrstvu izolace i v těžko přístupných místech. Mezi konstrukce lehčí patří kupříkladu vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít danou vrstvu například z rohoží kvůli špatnému celkovému přístupu a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale využijeme systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme pak schopni i takto složitou střechu dokonale zateplit během několika málo hodin práce.

Jestliže máte plochou střechu nepřístupnou s o něco vyšším sklonem, tzv. pultovou střechu, doporučujeme vytvořit do ní jakýkoliv vstupní otvor. Jedná se o osazení vikýře a tím zajištění revizního vstupu do daného prostoru vaší střechy. Pokud si majitel toto následně zajistí, jednak se může kdykoli zateplit dům a vyřešit tak své negativní tepelné ztráty, ale navíc může v prostoru provádět opravy nebo kontroly a zásahy, se kterými by byl bez možnosti vstupu následný problém. Třeba uhnízdění ptactva, vos, sršňů a dalších nebezpečných živožichů a hmyzu pro vaší fasádu.

 

Vyřešíme to spolu ještě dnes?

Neváhejte ani chvíli a ještě tento den vyplňte zcela nezávazný poptávkový formulář. Během několika málo dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dní celkovou realizaci.

Více se informujte na webových stránkách www.mojeizolace.cz či na telefoní lince 800 100 533 a navíc získejte 15% zdarma!