4 důvody, proč byste měli mít doma dryperátor i vy

Dryperátor je revoluční novinka, které změnila svět sušení prádla. Dosud bylo totiž možné prádlo sušit buď venku na šňůře nebo uvnitř bytu či domu na nezhledném sušáku. Problém se sušením prádla nastává hlavně v zimě nebo v obdobích, kdy je venku vlhko a prádlo tak schne i několik dní. Může se stát, že během sušení zasmrádne, takže nezbývá než ho vyprat a znovu čekat dlouhé hodiny než bude suché. Dryperátor ale toto vše změnil!

 

 

1. Konec s hledáním místa

Dryperátor je sušící skříň, která se umisťuje do koupelny na zeď. Nikde tedy nepřekáží, jak to dokáží sušáky na prádlo. Vyprané prádlo tak pověsíte na věšákový systém uvnitř skříně a zavřete dvířka. Vše je tak schováno a po nevzhledném sušáku, který zabírá místo, nejsou ani památky.

2. Dokonale suché pokaždé!

Ve spodní části dryperátoru se nachází tepelný výměník. Teplý vzduch je v dryperátoru rovnoměrně cirkulován pomocí ventilátoru. Prádlo je tak dokonale suché po každém praní. Výhodou je, že v dryperátoru můžete vyvětrat i oblečení načichlé potem nebo kouřem z restaurace.


3. Estetika pro vaši koupelnu

Dvířka dryperátoru je možné ozdobit speciální fólií s rozličnými vzory podle vašeho přání, takže si kupujete nejen skvělého pomocníka ale také designový kousek do vaší koupelny.

4. Pomůže i s vytápěním

Moderní dryperátory jsou vybaveny tepelným výměníkem, který je napojen na ústřední vytápění. Výměník je možné využít i k vytápění celého prostoru koupelny, takže sušíte prádlo a zároveň vytápíte koupelnu!

 

Dryperátor určitě stojí za pozornost! Více o něm zjistíte na www.dryperator.cz