Existuje opravdu bezpečné otevírání garážových vrat na dálku?

Mnoho z nás má stále ještě pochybnosti o tom, zda je otevírání garážových vrat nebo vjezdových bran na dálku opravdu bezpečné. Je pravdou, že až donedávna tomu tak nebylo. Signál pro ovládání vrat je vlastně pouze rádiový kód. Tento kód mohou někteří profesionálové zkopírovat a také ovládat vrata nebo brány pokud by chtěli. Už pouhý pocit nebezpečí je pro mnohé z nás odrazující a raději volíme manuální způsob ovládání. Naštěstí společnost Hörmann přichází s účinnou novinkou.

 

Nejbezpečnější metoda šifrování zabrání kopírování signálu

Pokud chcete opravdu bezpečný systém pro otevírání garážových vrat nebo vjezdových bran, spolehněte se na BiSecur. Jedná se o nově vyvinutý a extrémně bezpečný rádiový systém. Tento systém je dvousměrný a mimořádně bezpečně zašifrovaný. Svou ochranou bezpečností se vyrovná i ochraně, kterou nabízí internetové bankovnictví. Maximální bezpečí a jistota, že nikdo cizí nebude schopen váš signál zkopírovat jsou hlavními přednostmi tohoto ovládání garážových vrat a vjezdových bran.


Účinné na všechny pohony Hörmann

Tento systém je kompatibilní se všemi pohony garážových vrat Hörmann s rádiovou frekvencí 868 MHz. Jsou dokonce kompatibilní i se staršími pohony vrat a bran v rozmezí posledních deseti let. Nejsou tedy omezeny pouze na nové montáže, ale zvýšit bezpečí můžete i u starších modelů. Stačí jen kontaktovat specializovaného prodejce Hörmann, kterým je u nás společnost Altoma.

Ovládejte moderním a vkusným ovladačem

Moderní systém BiSecur nabízí také moderní varianty ovladačů. Ovladač BiSecur je malým designovým skvostem, který umí vše, co od něj budete očekávat. Za svůj design byl také oceněn mezinárodní porotou Reddot. V kombinaci s novými pohony BiSecur přináší ovladač ještě jednu výhodu. Tou je ukazatel stavu vrat a bran. Už nikdy nebudete muset vycházet z domu, abyste se přesvědčili, zda jsou garážová vrata opravdu zavřená. Stačí stisknout jediné tlačítko na ovladači a LED kontrolka na ovladači vám ukáže aktuální pozici vrat.

 

Kompletní informace o systému BiSecur a nabídku ovladačů naleznete na www.altoma.cz.