Držák na televizi? V nejširší nabídce v ČR si určitě vyberete!

Elektronika se neustále zvětšuje a není divu, že jí už dávno nestačí místo, které jsme jí před lety vyhradili. Dobrým příkladem jsou televizní stolky – moderní plazma nebo LCD televize jejich velikost dalece předčí! Ale není třeba nechat zastavět obývací pokoj rozměrnějším nábytkem, držák na televizi vše elegantně vyřeší.

Elegance, nadčasovost a styl – to jsou tři znaky, kterými se moderní stojany a držáky na televizní přijímače mohou pyšnit. Musíte je však nakupovat u odborníků. Společnost Fiber Mounts s.r.o. se tímto specifickým sortimentem zabývá už od roku 2008. V jejím e-shopu Drzakyastolky.cz najdete nejširší nabídku stojanů, držáků a dalšího příslušenství v CŘ. Ve hře jsou známé světové značky, např. CHIEF, Fiber Novelty, Edbak, NB a další. Vybrat si můžete z mnoha variant.

Držáky na  LCD plazmové LED televizory a monitory jsou k dispozici v provedení:

  • otočné zavěšení
  • sklopné zavěšení
  • fixní zavěšení
  • stropní zavěšení

Nabízený sortiment je vhodný nejenom pro využití v domácích podmínkách, ale také na výstavy a veletrhy, reklamní a propagační účely, na konference a přednášky, do výroby a do provozů, do kanceláří a firemních prostor, do sálů, do čekáren, na recepce a na mnoho dalších míst. K dispozici je maloobchodní i velkoobchodní prodej stejně jako široké skladové zásoby, díky nimž vám bude vybraný produkt doručen do 48 hodin.

Jistě oceníte i velmi příznivé ceny díky nákupu od přímého dovozce a autorizovaného distributora pro Českou a Slovenskou republiku, a profesionální zákaznický servis s bezplatnou poradnou pro výběr toho nejlepšího stojanu nebo držáku na TV.

Nakupujte z pohodlí domova a užijte si prodlouženou pětiletou záruku na veškeré příslušenství zahrnující nejenom stojany a držáky na TV, ale také televizní stolky, stojany a držáky na tablety, držáky na projektory, luxusní televizní stěny a praktické nástěnné police.