4 tipy na věrnostní kartičky, které opravdu mají smysl

Svou věrnostní kartičku má dnes snad každý obchod. Supermarkety, drogerie, lékárny. Člověk má pak v peněžence více karet než peněz. Plánujete, že to množství trochu zredukujete a nějaké kartičky vyhodíte, abyste vůbec mohli zapnout peněženku? Poradíme vám, které si máte nechat.

Těžko říct, proč mají v dnešní době své věrnostní kartičky snad všechny obchody. Možná je to způsobené tím, že žádná firma nechce být pozadu, a když má věrnostní program jedna, druhá jej zařídí také. Jaké karty byste si tedy v peněžence měli nechat?

 

1. S CCC Klubem se jako první dozvíte o všech akcích

Kromě slevy pro členy klubu CCC jsou nachystány i speciální akce a zákulisní informace. Jako první se dozvíte o výprodejích. Členové CCC Klubu totiž dostávají v předstihu informace o aktuálních novinkách, slevách a chystaných kolekcích. Mohou tedy přijít včas a nestát dlouhé fronty.

 

2. Automatická sleva pro členy Klubu SPORTISIMO

Dalším věrnostním programem, který se vyplatí, je členství v klubu. Sportisimo klub nabízí automatické slevy například na zboží značky O’Neill či půjčovné v prodejně HARDSPORT. Slevy lze využívat i při nákupech v jejich e-shopu, produkty se slevou bývají označené žlutou ikonkou. Když navíc nakoupíte s věrnostní kartičkou za 12 000 korun a více, nebo čtyřikrát za rok aspoň za tisícovku, stanete se členy Klubu SPORTISIMO+, kde jsou slevy ještě vyšší.

 

3. Slevy na nákup s kartou dm active beauty

Dm drogerie mají nachystaný věrnostní program, v rámci nějž sbíráte 1 bod za každých utracených 25 Kč. Jakmile nasbíráte 200 bodů, nahraje se vám na kartu sleva 50 Kč, za 300 bodů máte slevu 75 Kč, za 400 pak 100 Kč atd. Dm drogerie karta body uchovává 36 měsíců, poté se odstraní.

 

4. Poukázky na nákupy a slevové kupony s Tesco Clubcard

Chodíte-li nakupovat do Tesca, Tesco Clubcard kartičku si určitě nechejte. Umožňuje vám sbírat 1 bod za každých 10 Kč nákupu, navíc není vázaná na jméno, může s ní tedy nakupovat celá rodina. Jednou za 3 měsíce vám domů přijde vyúčtování Clubcard spolu se slevovými kupony a poukázkami na další nákupy.