5 designových vychytávek pro váš telefon

 

Vyberte si doplňky k mobilnímu telefonu tak, abyste podpořili jeho vzhled a nebojte se moderních vychytávek, které jsou i funkční a praktické. Myslete na ochranné prvky na vašem telefonu, pořiďte si kryt nebo pouzdro, případně popsocket, který je moderním stojánkem i pomůckou při uchopení telefonu.

 

1) Kryt na mobil

Při výběru vhodného krytu na mobil si vybírejte podle toho, jaký máte mobilní telefon a jakou funkci by tento kryt měl mít. Pokud hledáte spíš ochranou funkci, tak si vyberte silikonový kryt, který by mohl zbrzdit i pád telefonu.

Pokud chcete, aby váš mobil vypadal dobře, tak si vyberte kryt v oblíbené barvě nebo s moderním potiskem. Koupit si můžete i víc krytů na mobilní telefon a střídat je dle své nálady nebo třeba podle toho, kam právě jdete nebo co máte na sobě.

 

2) Pouzdro a ochranné prvky

Rozhodně si pořiďte pouzdro na mobil. V tomto případě se jedná hlavně o praktický doplněk, díky kterému se váš mobil v kabelce nebo tašce nezničí a displej se v pouzdru nepoškrábe. Mezi ochranné prvky patří také ochranné sklo, které vám může zachránit displej telefonu při pádu nebo neopatrném zacházení.

 

3) Popsocket

Zajímavou vychytávkou je také popsocket. Jedná se o stojánek nebo také držák, který vám ulehčí držení telefonu při psaní zpráv nebo procházení internetu. Zvolit si můžete z několika barevných kombinací a potisků. Pokud patříte například mezi milovníky komiksů nebo superhrdinů, oceníte potisk i s těmito motivy.

 

4) Stojánek na mobil

Ke svému mobilnímu telefonu si můžete pořídit také stojánek. Ten využijete v kanceláři, ale také u postele, kde například telefon nabíjíte. Využijte také držák mobilního telefonu do auta, ten je vhodný pro použití navigace, ale také pro telefonování se sadou handsfree.

 

5) Ostatní designové prvky

Mezi ostatní designové prvky patří například nálepky a jiné zdobení, kterými můžete zdobit nejen svůj mobilní telefon, ale také pouzdro nebo originální kryt s potiskem, který si vyberete. Vzhled svého mobilu můžete díky těmto doplňkům měnit a každý den tak bude váš mobilní telefon vypadat jinak.