5 zajímavostí, které jste nevěděli o erotických masážích

Doprovází lidstvo už odnepaměti, přesto jsou obestřeny silnou aurou tajemství. Vypátrali jsme pro vás ty nejpikantnější lahůdky ze světa erotických masáží.

 

Erotická masáž z kosmetického salónu

Slyšeli jste už o nuru masáži? Tahle rafinovaná japonská libůstka zahrnuje masáž celým tělem za pomoci speciálního nuru gelu z mořských řas. A právě tento gel používaly původně kosmeticky pro ošetření obličeje a rukou. Zanechává totiž báječně hebkou a jemnou pokožku. A jednoho dne si některá ze šikovných pracovnic všimla, že po kontaktu s vodou se z nuru gelu stane neuvěřitelně kluzká a příjemná hmota, pro masáž jako stvořená.

 

Co nevíte o gejšách

V oblasti milostného umění jsou gejši těmi pravými odbornicemi. Od nich má erotická masáž ten správný náboj, kterému se u nás vyrovnají snad jen ty nejlepší erotické masážní salóny. Ale věděli jste, že povolání gejš vykonávali původně muži? Potom však Japonci zjistili, že jisté věci jsou v podání žen mnohem příjemnější, a tak vznikly gejši, jaké známe dnes.

 

Lék proti hysterii

Erotická masáž byla v 19. století používána jako lék proti ženské hysterii. To jednoduše žena nakráčela k lékaři, nechala se přivést k orgasmu, a pro velký úspěch terapii často opakovala. Pro lékaře šlo o bezpochyby příjemný, ale také velmi namáhavý proces. A odtud byl už jen krůček k vynálezu vibrátoru. Jak prosté.

 

Potěšení nejen pro muže

I když si to často myslíme, klienty těchto příjemných služeb nejsou jen muži. K dipozici jsou i smyslné erotické masáže pro ženy, vycházející nejčastěji z principů indické tantry, nebo skutečně romantické masáže pro páry. Ty jsou používány jako ideální dárek k Valentýnu nebo k výročí.

 

Při erotické masáži nejde o sex

Intimní masáže jsou velmi prospěšné pro libido a prohloubení erotických zážitků. Navzdory všem mýtům v nich však o sex skutečně nejde. Vyvrcholení je dosahováno výhradně ruční stimulací a rafinovanými doteky. Splést si erotickou masérku s prostitutkou by vám tak mohlo vynést pár pěkně nepříjemných okamžiků.