6 zajímavých tématických svateb

Konečně se vám splnil sen a váš protějšek vás požádal o ruku. Nyní nastává čas k plánování, organizování a zařizování svatby. Jako první si zkuste stanovit téma svatby, od toho se odvíjí další kroky. Inspirujte se zajímavými a neotřelými nápady. Vaše svatba bude nezapomenutelná.

 

1) Hippies svatba

Zajímavým nápadem pro milovníky barev a volnomyšlenkářství je hippies svatba. Hosté i vy můžete mít originální svatební šaty, vybrat si můžete klasické bílé šaty, ale přidat například krajku, barevné dekorace a doladit zbytek do hippies stylu. Zároveň by neměla chybět ani typická hudba pro toto období. Čeká vás veselá svatba, na kterou vaši hosté jen tak nezapomenou.

2) Svatba v lese

Milovníci přírody si mohou vybrat svatbu v lese. Místem může být samotný les nebo palouk v něm. Co se týče oblečení, tak byste si měli vybrat takové šaty, které vám skvěle padnou a zároveň budou pohodlné pro svatbu v přírodě. Nebojte se ani originálních střihů a stejně tak originálního menu. Dekorace si vyrobte z toho, co najdete v přírodě a celkový styl svatby se snažte sladit do daného tématu.

3) Zimní svatba

Romantickým zážitek s nádechem tajemna může být také zimní svatba. Není moc párů, které by si vybírali svatbu v zimě, přesto se může jednat o opravdu ojedinělý zážitek. Bílá barva svatebních šatů krásně ladí s okolní zasněženou krajinou a svatební noc v hotelu s horkou vířivou vanou má taky něco do sebe. Nezapomeňte svatební oblečení podřídit počasí a přes šaty si přehoďte teplý kabát či elegantní kožíšek.

4) Adrenalinový zážitek

Pokud patříte mezi milovníky adrenalinu, tak si můžete zvolit svatbu například při bungee jumpingu, skoku padákem nebo na rallye. Vyberte si oblíbenou adrenalinovou aktivitu, kterou máte oba s partnerem rádi a uspořádejte si svatbu snů, u které bude vám i hostům tuhnout krev v žilách.

5) Herní svatba

Neobvyklým nápadem je také herní svatba. Můžete si vybrat, jakou oblíbenou hrou se budete inspirovat. Můžete si pořídit kostýmy a místo tradičních svatebních šatů mít jakékoliv oblečení, které bude vyhovovat danému tématu. Herní svatba může být také spojena s virtuální realitou nebo okořeněna pomocí dalších moderních technologií.

6) Středověká svatba

Lákavou romantickou představu splňuje také středověká svatba, a to ideálně na nějaké zřícenině nebo na hradu. Tradiční bílé svatební šaty můžete nahradit společenskými šaty, které budou odpovídat dané době a nezapomeňte ani na středověkou hudbu, dekorace a taky hostinu.