8 zajímavostí o spodním prádle, o kterých jste neměli ani ponětí

Spodní prádlo řeší jak ženy, tak i muži. A to nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska pohodlí a komfortu. Pánské i dámské spodní prádlo by vám mělo sedět co do velikosti, tvaru, tak i použitým materiálem. Přečtěte si několik zajímavostí, které jste o spodním prádle patrně vůbec netušili.

  1. Některé kousky známého spodního prádla značky Victoria Secret, oblíbené zejména mezi něžnějším pohlavím, byly šité přímo ve vězení v USA, v Jižní Karolíně.
  2. Lidé po celém světě věří různým pověrám. Existuje i pověra o spodním prádle. Italské ženy si vždy na Nový rok oblékají kalhotky červené barvy, protože věří, že jim do života vnesou štěstí a následující rok bude úspěšný ve všech aspektech.
  3. Různé průzkumy ukázaly, že až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky.
  4. Podle sexuologů pánové, kteří stále nosí chlapecké slipy, nejsou vyspělí, což se projevuje v různých sférách jejich života.
  5. Ženy během šedesátých let protestovaly proti diskriminaci žen ve společnosti, a to takovým způsobem, že spalovaly své podprsenky.
  6. V minulosti se děly i mírně šílené věci. Jednou z nich bylo spodní prádlo, které rozdávala britská armáda svým vojákům. Šlo o antibakteriální prádlo, které vojáci měli nosit až po dobu tří měsíců.
  7. Ve Velké Británii najdete většinou podprsenky v největších velikostech, zatímco v Číně je to naopak. Tam se prodávají podprsenky s nejmenšími košíčky.
  8. Podle různých průzkumů si až 18 % svobodných lidí nemění denně spodní prádlo. Podobný jev se vyskytuje i v manželstvích. V tomto případě však jde „jen“ o 12 % populace.

Hledáte pohodlné a kvalitní spodní prádlo, ve kterém vynikne vaše postava? V nabídce e-shopu Andrie najdete různé kousky – trenýrky i boxerky rozličných střihů a barev k vaší spokojenosti a široký sortiment oblíbeného bavlněného spodního prádla pro pány i dámy.