Aby vám okna na jaře zdobila, aneb myslete na jejich výzdobu již nyní!

Kalendářně nám již vládne březen a to značí o jediném: jaro je již opravdu za dveřmi. Většina z vás se pestrobarevného ročního období nemůže dočkat. Možná i vy s nadšením vyhlížíte každý rozkvetlý kvítek, těšíte se ze zelenající se trávy a pomalu si v hlavě vymýšlíte plán, jak jaro stylově přivítat. Máte-li rádi pestrost a nevadí vám péče o květiny, ozdobte si okna, která se stanou předností vašeho bydlení, kolemjdoucím vyrazí dech a vám přivodí dobrou náladu.

Jsou šikovné, praktické i vzhledově přitažlivé

Hledáte-li šikovného pomocníka, který by vám pomohl s péčí o vaše rostliny a jenž by se pro vás stal jistotou, že nikdy nezapomenete květiny zalít, vsaďte na samozavlažovací truhlíky. Určitě jste o nich již slyšeli, možná jste je zahlédli v obchodě, ale pokud je ještě nemáte doma, škodíte tak jen sami sobě. Jak již napovídá samotný název, samozavlažovací truhlíky se sice sami zavlažují, ale pro vodu si chodit neumí – tento úkol stále zůstává na vašich bedrech.

Trend moderní doby

Samozavlažovací truhlíky se staly hitem dnešní doby. Jsou k dostání v mnoha zajímavých provedeních, jež se od sebe navzájem liší nejen tvarem, ale i barvou, což jistě oceníte. Mezi nejoblíbenější a zároveň nejvyhledávanější varianty patří samozavlažovací truhlík mareta. Jedná se o dvoudílný truhlík, který je k dostání v úctyhodných 49 barevných kombinacích. Díky speciálním hákům je možné jej zavěsit na parapet, zábradlí i balkon.

Pestré možnosti pro pěstování

Zásluhou samozavlažovacím truhlíkům již nemusíte mít strach, že na vaše rostliny zapomenete, oceníte je i v případě, kdy budete nuceni odjet z domu a nebudete mít nikoho, kdo by se vám o květiny postaral. Výhodou těchto truhlíků je i fakt, že v nich můžete pěstovat různorodé druhy květin – pokojové i balkonové, letničky, trvalky, dřeviny i jehličnanu, ale i ovoce a zeleninu.

Vyberte si dle vlastního gusta!

Ať už hledáte truhlíky pro umístění na okno, balkon, terasu či verandu, vybírejte si nejen podle pěstitelských potřeb s ohledem na velikost, ale v potaz berte i estetickou stránku. Pestrý výběr samozavlažovacích truhlíků naleznete na plastia.cz, kde si zaručeně vyberete!