Tapety na zeď

Neexistuje interiér, který by si zachoval svou honosnost, moderní vzhled a určitou dávku atraktivity bez jakýchkoliv úprav nebo změn. Pokud přihlédneme k nejnovějším trendům, ihned zjistíme, že právě tapety na zeď se dostávají do stále většího popředí zájmu široké veřejnosti. Udělejte si na malou chvíli čas a přijměte pozvání k dobrodružné výpravě po našem internetovém obchodu plném moderních tapet na zeď.Zapomeňte na válečky a pracné lepení tapet bez jistého výsledku. Moderní tapety na zeď se snadno lepí a navíc jsou omyvatelné a mají velkou životnost. Nechte se inspitovat i vy a zdokonalte si své pokoje nebo pracovnu moderním doplňkem na zeď. Během několika málo okamžiků proměníte pokoj v neodolatelný prostor.

Jak tapetu vybrat

Ještě před samotným nákupem tapety je důležité si uvědomit, na jaký povrch tapetu lepíme. Na sklo se bude hodit úplně jiná než na sádrokarton nebo kov. Nejméně odolnými jsou papírové tapety, na druhou stranu patří mezi nejlevnější. I přes to, že je tento druh tapet na ústupu, stále je o ně zájem, proto je nalezneme ve výrobním programu všech předních výrobců.

Vliesové tapety na zeď

Jedná se o revoluční senzaci mezi tapetami. Díky svým unikátním vlastnostem si získávají značnou oblibu a pozvolna nahrazují tapety papírové. Lepení i následné strhávání je oproti papírovým mnohem jednoduší. Vliesové tapety se lepí za sucha a jsou dokonce omyvatelné a odolné proti otěru.

Vinylové tapety

V této oblasti naleznete tapety s nejodolnějším povrchem. Svou oblíbenost si získávají právě díky odolnému povrchu a snadné údržbě. Rovněž vynikají jako částečný tepelný izolant. Tento typ tapet je díky odolnému povrchu a omyvatelnosti vhodný i do koupelen.

Nebojte se tapet a vytvořte si unikátní prostředí přesně podle svého gusta. Lepení je velmi snadné a zvládne ho i kutil amatér zcela bez pomoci.