After party se neobejde bez party stanu

Oslavy a společenská setkání neodmyslitelně patří k lidským životům. Narozeniny, jmeniny, výročí svatby, promoce nebo povýšení v práci se prostě oslavit musí. Zatímco dříve se k tomu účelu užívalo restaurací, poslední roky fandí fenoménu garden party.

Co si pod pojmem garden party představit? Jedná se o zahradní slavnost, která probíhá nenuceně v exteriéru, za přítomnosti hudby a nejlépe u bazénu nebo jiné vodné plochy. Hosté by měli mít dostatek prostoru k tomu, aby mohli korzovat, konverzovat s ostatními lidmi, dosytosti se najíst, popít a hlavně se bavit. Aby tento koncept „americké zábavy“ byl proveditelný i v českých podmínkách, je potřeba využít party stany.

 

Stanové zázemí

Nejlepším pomocníkem, který se využije na každé oslavě, je party stan 2m. Jsou ideálním způsobem zastřešení větší užitkové plochy. Vyrábějí se v klasických rozměrech od 3×2 metry po 8×12 metrů. Jejich využití je tak díky rozličnému objemu velmi různorodé. Vejdou se do nich desítky osob, které se zde mohou usadit u pivních setů nebo mohou postát u koktejlových stolků.

Možná si právě říkáte, že se bez těchto dočasných přístřešků klidně obejdete. To jste ale na pořádném omylu. Během vaší oslavy se může rapidně změnit počasí a své zázemí potřebuje i takzvaný pořadatelský „týl“. Stan se bezvadně hodí i pro občerstvení a jako uložiště věcí. Pokud vás zajímá, kolik taková vymoženost stojí, party stan cena je lidová.

 

Koupě nebo pronájem?

V praxi to znamená, že částka při zakoupení je daleko nižší, než pořízení objektu se základy a budovy ze zdiva. Běžný nůžkový stan 3×2 lze pořídit již za tři tisíce korun. Party stan na svatbu je ale jinou ligou, proto jsou i ceny v jiné sféře a je určitě výhodnější si tento typ stanu pronajmout. Společnost MP Tent nabízí oba dva způsoby,  podle toho, co vám vyhovuje víc.

Všechny stany jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Nůžkové stany zahrnují materiál s dvojitou vrstvou o hmotnosti 230g/m2, a party stany od 400g/m2 až do 720g/m2. Nabídka je přizpůsobena každému klientovi.

1 thought on “After party se neobejde bez party stanu

  1. Také jsem zvažoval pronájem party stanu na oslavu. Kolega mě ale přesvědčil, že je výhodnější koupit party stan jako půjčit. A měl pravdu, dosud ho využíváme na zahradě jako altán. Rozhodl jsem se na poslední chvíli, koupil jsem na http://www.expodum.cz a na moje překvapení doručili velmi rychle.

Comments are closed.