Jak probíhá erotická masáž?

Masáž s nádechem erotiky a vzrušení si dnes může dopřát kdokoli a tak jsou erotické masáže stále populárnější. Jak taková masáž probíhá a co vás čeká?

 

Bez studu i obav

Klasická masáž nám pomůže od bolavých zad a namožených svalů. Erotická masáž se, na rozdíl od té klasické, nevyhýbá žádnému kousku těla včetně intimních partií. Pro dokonalý prožitek je ideální odhodit stud i obavy a vychutnat si atmosféru vzrušení a odpočinku od začátku do konce. Erotická masáž totiž může, ale nemusí, skončit vaším orgasmem. Společná sprcha pomůže překonat první bariéry a samozřejmě se můžete masérky na cokoli zeptat, ráda vše vysvětlí či ukáže, abyste si masáž opravdu užili. Erotická masáž vám dodá novou energii na zvládání každodenních povinností, zbaví vás stresu a vnitřního napětí a také vám zlepší náladu.

 

Vzrušující masáž

Masáž probíhá v samostatné místnosti, aby vás nic nerušilo. Příjemná atmosféra a tlumená hudba vás naladí a uvolní stejně jako sprcha, poté už masérka začne se samotnou masáží. Je oblečená ve spodním prádle nebo nahá a po celou dobu na ni můžete mluvit, dívat se na ni nebo mít naopak oči zavřené. Při masáži nepoužívá jen prsty a ruce, ale celé své tělo a tak vás čeká vzrušující a netradiční zážitek. Podle zvoleného typu masáže se používá aroma olej, mýdlové bubliny nebo kluzký nuru gel. Ten je velmi kluzký, vyrábí se z mořských řas a tradiční nuru masáž by bez něj nešla, při ní totiž masérka klouže celým svým tělem po tom vašem. Hlavní poslání masáže je načerpání nové energie a regenerace těla i duše ve vzrušující a smyslné atmosféře.

S masérkou samozřejmě můžete domluvit, pokud jsou vám doteky v určitých partiích třeba nepříjemné nebo máte z něčeho obavy. Po masáži byste měli být uvolnění, spokojení a plní nové energie a chuti do života.