5010059

Akvarijní sety aquarel pro začínající i zkušené akvaristy

Akvárium je atraktivním doplňkem každého interiéru. Tak proč si ho nepořídit. Akvaristiky se navíc už nemusíte vůbec bát. Moderní doba přináší totiž moderní a chytré řešení i do tohoto oboru.

 

 

 

 

Atraktivní doplněk  a snadná práce

Akvaristika je v dnešní době více než jednoduchá. Důkazem toho jsou nové Akvarijní sety aquarel, které jsou určeny pro začínající i zkušené akvaristy. Objevte jejich kouzlo i vy, rozhodně nebudete litovat.

5010059     5010061        

Kompletní vybavení

Akvarijní sety aquarel totiž obsahují vše, co je potřeba, pokud se rozhodněte s akvaristikou začít. Vlastně si stačí vybrat ten model, který se bude nejlépe hodit k vám domů, nabídka je opravdu široká. Akvarijní sety aquarel totiž obsahují již kompletně zařízené akvárium s víkem, tedy akvárium s osvětlením, vzduchováním, filtrováním a krmivové směsi pro rybičky. Jediné, co akvarijní sety neskrývají, jsou rybičky. Ty si musíte pořídit sami.

5010063     5010064

Rozličné velikosti

Akvarijní sety aquarel můžete mít v několika atraktivních provedeních. POkud chcete pouze malé akvárium, pak můžete mít například Akvárium AQUAEL Bowl Set II šedé, které připomíná tvar koule. Velmi designově vydařené je potom Akvárium AQUAEL Hexa Set II o objemu 20l ale i řada dalších. Opravdu záleží pouze na vás, akvarijní sety aquarel vás rozhodně nezklamou.

 

Začněte s akvaristikou. Akvarijní sety aquarel najdete na www.happyzoo.cz.