1-florencedan_oranzova

Krepové povlečení pro spokojený spánek

Klidný a spokojený spánek není výsledkem pouze kvalitní matrace. Náš spánek ovlivňují samozřejmě i další faktory. Mezi ně patří i povlečení – to z jakého materiálu je ale i jeho vzory. Chcete spát spokojeně – vsaďte na krep!

 

 

 

 

Tradiční výroba – 100%bavlny

Široký výběr krepového povlečení pro vás připravili v internetovém obchodě bonatex.cz. Společnost Bonatex nabízí povlečení vyrobené pouze z prvotřídních materiálů. Kvalitní krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Použita je plátnová vazba 130g/m2 a povlečení je vyrobeno tradičním krepováním – takže pozor, krepové povlečení se nežehlí!

1-florencedan_oranzova     1-zebradan

Široký výběr

U Bonatex si můžete vybrat krepové povlečení ve dvou základních velikostních provedeních.    První varianta je standardní = povlečení na jednolůžko, tj. 1x povlak na polštář (70x90cm) + 1x povlak na přikrývku (140x200cm), druhá varianta je prodloužená = delší povlečení na jednolůžko, tj. 1x povlak na polštář (70x90cm) + 1x povlak na přikrývku (140x220cm).

Moderní vzory

K dispozici je mnoho krásný barev a vzorů.  Mezi špičky patří například krepové povlečení Zebra kolekce Paris design s elegantním vzorem v černé a šedé barvě se zářivě oranžovou na pření straně povlečení. Na druhé straně jsou pruhy v těchto barvách doplněné bílou a světle hnědou. Nádherné je také krepové povlečení Florence Orange – s moderním potiskem v barevné kombinaci oranžové, malinové. A mnoho dalších – záleží pouze na vás a vašem stylu, zaručeně si vyberete.

1-hrdagre_tyrkysova     1-kralovskagre_kremova

Bavlněný satén

V nabídce u Bonatex na vás čeká i povlečení z luxusního materiálů – bavlněný satén. Pokud si nějaký materiál opravdu zamilujete, tak je to právě bavlněný satén.. Povlečení tohoto materiálu  je velmi oblíbené. Vyrábí se ze stoprocentní bavlny, která je upravena tak, že je na povrchu hladká a příjemná na dotek. Takže se ve psaní budete mazlit i s vaší peřinou. Bavlněný satén je vhodný především pro milovníky luxusu.

 

Dopřejte si spokojený spánek. Krepové povlečení najdete na www.bonatex.cz.