Zbavte se křečových žil

Léto se pomalu blíží a vás začíná děsit představa, že byste měly u bazénu vystavovat své nohy s křečovými žílami? Zakrýváte si nohy, co nejvíce to jde, odkládáte sukně i šaty s pocitem, že se vám vaše tělo nelíbí? Pak se vašemu problému postavte čelem a vyřešte jej.

 

Co jsou to křečové žíly

Křečové žíly neboli chronická žilní nedostatečnost je dlouhodobé onemocnění, které zbytečně snižuje mnoha ženám sebevědomí, jelikož vypadá nevzhledně. Křečové žíly je nutné začít řešit včas. V prvním stádiu se objevují drobné rozšířené žilky, které se však mohou přeměnit až na velké bolestivé struktury, které na dotek velmi bolí. Křečové žíly pacientům přináší mnoho problémů, které mohou vést až k přerušení zásobování dolních končetin. Lidé s křečovými žílami si často stěžují nejen na bolest, ale i na pocit tlaku a tíhu v dolních končetinách. S těmito problémy se také pojí otoky kotníků, zbarvení kůže nebo tvrdnutí v oblasti bérců. Bojíte se zákroků cévní chirurgie a dalších metod? Představíme vám, jak můžete váš problém s křečovými žílami řešit!

 

Jak se zbavit křečových žil

Operace křečových žil je záchranou pro všechny pacienty. Může probíhat třemi různými způsoby – injekční sklerotizací, CHIVA metodou nebo radiofrekvenční metodou VNUS Closure. Výběr metody a veškeré další informace o možnostech operace se dozvíte na konzultaci, která předchází každé operaci křečových žil. Odborník při ní provede potřebná zdravotní vyšetření, vyhodnotí váš celkový zdravotní stav a doporučí vám nejvhodnější postup řešení problému.

· injekční sklerotizace – tato metoda se využívá pro odstranění drobných křečových žilek (metliček) na dolních končetinách.

· CHIVA metoda – velmi účinný postup pro zbavení se křečových žil. Při této metodě se odstraňují pouze poškozené části žíly, zejména ty drobné žilky mimo hlavní kmen.

· radiofrekvenční metoda VNUS – miniinvazivní cesta pro odstranění křečových žil. Tato metoda využívá speciálního katetru, který uzavírá všechny křečové žíly za pomoci radiofrekvenčního vlnění bez nutnosti odstranění žilních kmenů.

Cévní chirurgie a její moderní možnosti řešení problémů s křečovými žílami zlepšily zdravotní stav i sebevědomí mnoha pacientům. Přidejte se k nim i vy!