Automat pro stálý přísun chlazené vody

Všichni neustále mluví o správném pitném režimu a jeho důležitosti pro celkové zdraví organismu, až se to může zdát trochu otravné, souhlasíte? Nicméně i přesto bychom nikdy neměli zapomínat na to, že se jedná o vážně důležitou věc. Zvlášť chodíme-li pravidelně do zaměstnání, kde tvrdě pracujeme i za vyšších teplot. V takových případech je víc než nutné na pitný režim dbát.

Ideální pro firmy (a to především pak pro takové, jejichž pracoviště nenabízí příliš dobrou možnost natočení chlazené a čisté vody) je pak takzvaný aquamat. Aquamaty jsou ve své podstatě automaty na vodu, které jsou napájeny dvojím způsobem; buďto skrze vodovodní řád nebo z barelu. Součástí automatu je samozřejmě i mechanismus, který vodu pročistí, filtruje a zbaví jakýchkoliv nečistot. A jelikož jsou tyto přístroje vyráběny z nejčistších materiálů a podle evropských norem, můžete očekávat pouze tu nejvyšší kvalitu.

Automaty na vodu jsou mimo jiné i multifunkční, neboť se dají nastavit dle potřeby – mohou kupříkladu vodu chladit i ohřívat, mohou dokonce vyrobit i sodovku. Záleží čistě na typu, jaký zakoupíte či pronajmete.