Chalupa v srdci Jeseníků nabízí zajímavé možnosti pro rodiny i firmy!

Přemýšlíte o tom, kde strávíte pohodovou rodinnou dovolenou? Nebo hledáte skvělé místo pro firemní teambuilding? Chcete si užít pohodové dny v krásné přírodě a příjemném prostředí chalupy? Hledáte klid a uvolnění? Pokud ano, potom by i vás jistě měla zajímat Chalupa v srdci Jeseníků. Nabízí totiž více…

Proč vybrat Jeseníky?

Jestliže si chcete užít pohodovou dovolenou, potom není nic jednoduššího, než vyrazit poznávat krásy České republiky. Nabízí mnoho zajímavých míst a pravdou je, že právě Jeseníky patří k těm nejkrásnějším. Nabízejí malebnou přírodu a úchvatné historické památky.

Zařízení chalupy potěší i největší labužníky

Dovolenou nebo firemní sraz si můžete užít v chalupě, která se nachází přímo v srdci této oblasti. Chalupa totiž leží v obci Mnichov u Vrbna pod Pradědem, na hranici chráněného krajinného území Jeseníky. Je tedy ideálním výchozím místem k podnikání různých výletů. Chalupa v srdci Jeseníků vás potěší nejen svou polohou. Těšit se můžete na rustikální vybavení a současně i vymoženosti moderní doby. Potěší vybavení interiéru i zahrady.

Pro pohodlí všech!

Celková kapacita chalupy je 20 osob. V chalupě se nachází 2 čtyřlůžkové apartmány s 2 oddělenými pokoji. V apartmánech je plně vybavená kuchyně, WC, sprchový kout i televize. V chalupě jsou k dispozici ještě 2 čtyřlůžkové apartmány se stejnou výbavou. Místa je tedy dost pro všechny. Kromě toho má chalupa velkou společenskou místnost s krbem. K dispozici vám bude také infrasauna, kde můžete relaxovat po náročném výletě. Na zahradně se nachází zahradní besídka s venkovním krbem a dětské hřiště. Kromě toho chalupa disponuje dvěma samostatnými terasami. Zahrada je oplocena, takže se můžete těšit na absolutní soukromí!

 

POZOR – termíny se rychle plní. Nepromarněte svou šanci na super dovolenou v Jeseníkách. Kompletní informace najdete na www.mnichov82.cz