Šicí stroje Pfaff – ideální společníci i pro patchwork a quilting

Pokud chcete dosáhnout toho nejlepšího výsledku, je nutné si pořídit špičkové vybavení. Bez něj se můžete snažit sebevíc, ale vaše píle prostě přijde v niveč. Jestliže šijete, nebo se bavíte patchworkem či quiltingem máme pro vás milé překvapení v podobě 3 pomocníků.

 

Šicí stroj Pfaff Expression 150 LE

Šicí stroj Pfaff Expression splní i ty největší nároky. Na první pohled potěší designem, z praktického hlediska potom velkým počtem různých šicích programů. Tento stroj byl vyroben k oslavě 150 let firmy Pfaff. Jako dárek při jeho zakoupení dostanete 5 speciálních patek v hodnotě 2 000 Kč zdarma! Stroj je výjimečný i tím, že je možné k němu přikoupit speciální příslušenství pro quiltování a patchwork. K jeho přednostem patří dvojí IDT systém – pro rovnoměrný posuv látky shora i zespodu, možnost dělat až 9 mm široké stehy a také přehledný displej, který zobrazuje steh ve skutečné velikosti a informace o optimálním nastavení. Vždy budete mít o vaší práci dokonalý přehled.

2801

Šicí stroj Pfaff Expression 3.2

I tento šicí stroj má hodně co nabídnout. Jeho předností je vysoce praktické LED osvětlení (je dvojité a zajišťuje kvalitní osvětlení pracovního prostoru bez stínů) a široká škála šicích programů. Má jich celkem 204 a umí například překrásné 9 mm stehy nebo knoflíkové dírky, křížkovou výšivku, dekorativní stehy a další. I tento stroj je vybaven displejem, na kterém se zobrazují všechny důležité informace o nastavení. Stroj disponuje dokonce i pamětí, do které si můžete uložit až 10 pozic vlastních stehů. Vztahuje se na něj 3 létá záruka.

 

Šicí stroj Pfaff Expression 4.2

Je úžasným společníkem pro dokonalý quilting. Stroj nabízí větší prostor pro práci a disponuje skvělým osvětlením, takže si budete moci práci užívat plnými doušky. Nabízí 204 programů. Zajímavá je například funkce senzomatického šití knoflíkových dírek, která zaručuje, že dírka bude vypadat dokonale z obou stran. Práci se strojem usnadňuje lehké ovládání. Je vybaven i speciálním tlačítkem start/stop, které umožňuje šití bez pedálu.

Chcete si stroje prohlédnout detailněji? Stačí se podívat na www.sici-centrum.cz