logo_kva

Bájný ráj zeleného čaje a kávy na Oxalis.cz

Zelený čaj a káva – ačkoliv jsou tyto nápoje známé již po tisíce let, přesto si každým dnem získávají další a další příznivce a milovníky. Jejich povzbudivé účinky na organismus…

 

 

 

…využívá v civilizovaném světě takřka každý.Máte-li i Vy rádi kvalitu bez jakýchkoli kompromisů, tyto zelené čaje a různé druhy kávy si jednoduše zamilujete. Pro více informací stačí navštívit www.oxalis.cz.

Nezaměnitelné aroma kvalitní kávy

Jeden šálek kvalitní kávy dokáže ráno postavit na nohy doopravdy každého. Také ráno vstáváte a první myšlenka směřuje k ranní kávě? Pokud ano, jistě nepřehlédněte vybranou nabídku výtečných světových druhů káv – chutí tradičních jihoamerických a například afrických druhů.

 

logo_kva

 

Velkého zastoupení se v nabídce těší i bio kávy. Milovníci kávy volí za svou jedničku nejčastěji nejkvalitnější arabiku Santos . Dále dle oblíbenosti Belgické pralinky a Kolumbii Excelso.

Obliba zdravého zeleného čaje

Neholdujete-li naplno kávě a dáváte přednost raději chutnému čaji, i pro Vás je tu perstrá produktová nabídka. Zelený čaj je bohatý na antioxidanty a též dokáže organismus vždy příjemně nakopnout. A to jak ráno, tak kdykoli během dne, kdy začnou znenadání padat oči.

 

aj1

 

Uživatelům nejvíce zachutnal čaj s lahodným názvem Jahoda v šampaňském s rozinkami, jahodami, růžovými poupaty a levandulí. Nebo je oblíben čaj Malý Buddha a China Jasmin s květy.

www.oxalis.cz