04110276

Použitím LED žárovek k velkým úsporám

Nebude to dlouho trvat a klasickým žárovkám velice brzy nadobro odzvoní. Je tu totiž technologie, která klasickou žárovku převálcuje ve všech ohledech – svítí lépe, vydrží mnohem déle, spotřebuje zlomek energie, je bezpečnější a ekologičtější. 

 

 

 

 

Touto technologií je LED technologie, která se využívá ve všech LED žárovkách a svítidlech. Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.tipa.eu.

LED žárovky srší výhodami

Vy ještě používáte klasické žárovky? Proč? Klasické žárovky zná každý z nás, většina z nás je ještě stále využívá. Ano, sice ještě stále plní svůj účel, ale za jakou cenu? Jsou neefektivní, neekologické, nebezpečné. 

 

04110276        04110278

 

A právě LED žárovky jsou lékem, který hojí všechna bolestivá místa klasických žárovek. LED žárovky spotřebovávají oproti klasické žárovce pouze desetinu energie, vydrží až 20krát déle, jsou odolnější a ekologičtější.

Další výhody LED žárovek v akci

Je to na Vás ještě stále málo výhod. Připočtěte si do tohoto výčtu například ještě různé barvy osvětlení – je možné vybrat téměř jakoukoli barvu z barevného spektra. Navíc nejsou LED žárovky bezpečné.

 

2        04110257

 

Protože klasickými žárovkami se můžete nejen pořezat – v mnohých úsporných žárovkách a zářivkách se používá zdraví nebezpečná rtuť, která v některých případech může ohrozit i lidský život – například těhotných žen! Proto se LED žárovky a svítidla těší takové oblíbenosti. Nečekejte až bude pozdě…

www.tipa.eu