Ballarini pro každou moderní kuchyni

Zařizujete si kuchyň a hledáte nádobí, které vám bude sloužit a vydrží? Chcete vařit zdravě a efektivně? A už jste slyšeli o nádobí značky Ballarini?

 

 

 

 

Italská kvalita

Profil značky kuchyňského nádobí Ballarini je vedoucí značkou ve vyšší třídě nepřilnavého nádobí. Tuto značku charakterizuje silné pouto k italské a mezinárodní tradiční kuchyní a technické i tvůrčí novinky, které se odráží ve výrobcích.

 

Co je Ballarini?

K špičkovým výrobkům značky Ballarini v první řadě patří indukční titanové nádobí Taormina. Jedná se především o pánve, kastroly nebo rendlíky, které mají několik unikátních vlastností. Vyznačují se nepřilnavým a kovuvzdorným povrchem a umožňují zdravé vaření bez tuku.

Titanová kvalita

Ballarini vyrábí i titanové nádobí Keravis Titanium, které má zcela nový, vysoce odolný, pětivrstvý povrch. Nádobí je vhodné jak na sporák, tak i do trouby a navíc umožňuje používat jakékoliv náčiní. V nabídce jsou hrnce, pánve, rendlíky a v neposlední řadě i speciální grilovací pánve.

 

Měděná krása

Ballarini je kreativní výrobce, proto v nabídce naleznete i nádobí z odolné mědi. Měděné nádobí od Ballarini je známkou luxusu a také náročnosti jeho uživatele. Krásné nádobí se špičkovým platinovým povrchem je náročnější na údržbu, ale kuchyně ozdobená měděným nádobím se nedá ničím jiným napodobit.

 

 

Nabídka nádobí od italské značky Ballarini je mnohem širší. Více informací o něm naleznete na www.panvicky.cz . V tomto e-shopu naleznete i spousty dalších druhů kvalitního nádobí i od jiných výrobců.


Navíc pozor: více o nádobí  Ballarini se můžete dozvědět i z televizní obrazovky. Od 4.9. na něm vaří Jirka Babica v oblíbeném pořadu Babicovy dobroty!