Centrální vysavače Husky s revolučními hadicemi ve zdi

Centrální vysavače Husky již určitě znáte. Pro tyto spolehlivé výrobky s doživotní zárukou je připraven opravdu šikovný doplněk, který ještě více usnadňuje úklid – hadice skryté ve zdi.

Jak systém funguje?

Vysavačová hadice je skryta ve speciálním trubním rozvodu. Na vysávání si uživatel vytáhne jen potřebnou délku a nasadí na ní rukojeť s teleskopickou tyčí. Po dokončení úklidu stačí odjistit pojistku a hadice se díky podtlaku zasune zpět do zdi. Její skladování je tedy vyřešeno!

 

Konec přenášení

Pro vysávání si můžete pořídit hadice o délce 9,1 až 15,3 metru. Hadice jsou opatřeny ochranným potahem, který zabraňuje poškození nábytku při vysávání a v případě potřeby se dá snadno vyprat.

Nutná speciální instalace

Systém hadic ve zdi vyžaduje speciální instalaci trubního rozvodu, takže ideální je řešit tento skvělý doplněk již ve fázi projektové dokumentace. S návrhem Vám rádi pomohou odborníci z dodavatelské společnosti Newag s. r. o.

 

Kompletní nabídku a ceník systému Hadice ve zdi Husky naleznete na http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/hadice-ve-zdi-novinka/ . Neváhejte a udělejte si vysávání ještě příjemnější.