Touch Bin od Brabantia ve vaší režii

Vyberte si svou oblíbenou barvu a nechte si vyrobit koš na přání! Bytové doplňky dokáží celkový dojem interiéru výrazně ovlivnit a ne jinak je tomu v případě, že se jedná o takovou samozřejmou věc, jako je třeba koš na odpadky

 

Právě ten může atmosféru místnosti pořádně pokazit nebo naopak o několik úrovní pozvednout. A co teprve v případě, že máte možnost si barvu koše vybrat přesně podle vašeho přání! Koše Touch Bin od společnosti Brabantia si můžete objednat v některém z více než 200 odstínů včetně barev jako je karmínová červeň či vřesově fialová..

Červená má mnoho tónů – máte raději rajčatovou, šarlatovou nebo rumělkovou? A co optimistická žlutá? Brabantia nabízí odstín síry, ale i třeba řepky či zlatožluté. Jakýkoliv barevný požadavek si můžete splnit a kochat se jím dlouhá léta ve svém domově.

Samotný Touch Bin De Luxe o objemu 45 litrů poskytuje jednoduché a hygienické řešení odpadu. Lehkým dotykem se víko koše automaticky otevře i zavře, a to zcela v tichosti, bez jakýchkoliv zvukových doprovodů. Stejně tak snadno vyměníte pytel na odpadky, protože pasuje přesně na jeho velikost. Koš obsahuje i vnitřní vyjímatelný plastikový kyblík s ventilačními otvory a robustní držák pro snadnou manipulaci.

Svou oblíbenou barvou se budete kochat dlouhá léta – desetiletá záruka a kvalitní nerezová ocel jsou dostatečně přesvědčivé argumenty. Dejte tedy svému umělohmotnému kbelíku vale a udělejte z odpadkového koše hrdého člena kuchyně či jakékoliv jiné místnosti.

Konkrétní barvu si můžete vybrat v prodejnách Luis podle vzorníku barev nebo si jej objednat přes internet (třeba zde http://www.brabantia.com/Data/Colouryourbin/en/).

Cena: 9 750 Kč