Bazénová chemie i bazénové vysavače

Pořídili jste si venkovní bazén a rádi byste jej připravili na nadcházející koupací sezónu? Díky přípravkům společnosti Albixon se Vám to může s velkým úspěchem podařit. S bazénovou chemií připravíte vodu v bazénu a navíc ji po celou sezónu udržíte čistou. Jedinečnou službu Vám prokáží zejména multifunkční chlorové tablety, granulát na regulaci ph, testovací soupravy i vločkovač. Například chlorové tablety multifunkční představují pevné tablety, které v sobě obsahují více než 80% aktivního chlóru. Jsou osvědčeným pomocníkem zejména při prevenci proti řasám a případně jejich likvidaci. Jeden kilogram těchto tablet můžete nyní na www.bazeny.cz/bazenova-chemie/ zakoupit za akční cenu 208 Kč. Plus granulát ph se vyznačuje díky pevnému složení dlouhodobou účinností. Neobsahuje chlorid a je velmi rozpustný. Albixon nabízí rovněž ph – Mínus granulát 1,5 kg.

 

Také díky vyvločkovači můžete udržet ve Vašem bazénu taktéž zářivě čistou vodu. V bazénové vodě vznikají jemná zakalení, která se neusazují na dně bazénu ani ve filtračním záření, ale volně se vznášejí ve vodě. Vločkovací prostředky spojí mikročástice zakalení do jemných filtrovacích vloček. Vločky, které se usadí na filtru, se při proplachu filtrace lehce odstraní. Voda tak dosahuje zářivého a krásně průsvitného vzhledu.

 

Nečistoty, které se usazují na dně bazénu, hravě odstraníte s bazénovými vysavači od Albixon. V nabídkovém katalogu najdete tří typy a to ruční bazénové vysavače, robotické bazénové vysavače a poloautomatické. Bezpečný vstup do bazénu zaručí nerezové bazénové schůdky od společnosti Albixon. V nabídce si můžete vybrat mezi žebříky nerezovými úzkými třístupňovými nebo čtyřstupňovými.