Chcete koupit nemovitost výhodně? Nechte se zastupovat!

Jestliže se rozhodnete pro koupi nemovitosti, uvědomte si, že samotné koupi předchází celá řada poměrně složitých úkonů. Je to samotné hledání, jednání s majitelem nebo s realitní kanceláří, zařizování hypotéky, zajištění odhadů, prohlídka skutečného stavu objektu a mnoho dalšího. Vše byste měli absolvovat s maximální pečlivostí, protože jinak rozhodně nemůžete koupit nemovitost výhodně. Nemusíte v tom být sami. V České republice je možné využít specializovaného poradenství…

Od začátku až do konce

Specializované poradenství v oblasti nákupu nemovitosti nabízí česká poradenská společnost Home Institute. Jejich pomoci může využít každý, kdo chce koupit dům či byt a současně chce mít 100% jistotu, že vybere správně a že bude jeho koupě výhodná. Podstata spolupráce s Home Institute je velice jednoduchá a super efektivní.

Jak pomoc probíhá?

V první fázi si sjednáte nezávaznou schůzku s odborníkem. Ten zjistí vaše požadavky a pomůže vám udělat si jasno v tom, jak by vaše nemovitost měla vypadat. Na základě schůzky se potom sami rozhodnete, jestli chcete s Home Institute i nadále spolupracovat. Pokud ano, uděláte správný krok. Odborník vám pomůže vytipovat nemovitost. Dále provede její detailní prověření, v rámci kterého se zaměří na stavební, technické i energetické parametry a také na kvalitu zpracování i samotnou lokalitu. Na základě tohoto prověření vám společnost vyjedná slevu na koupi a také vám může pomoci se získáním výhodné hypotéky. Slevu na koupi byste samostatně získali jen těžko, a právě v tom je zastupování kupujícího od Home Institute vysoce efektivní. Společnost samozřejmě za vás zkontroluje, zda nemá nemovitost žádné právní vady a dokonce vám připraví i neprůstřelnou kupní smlouvu.

Placení za služby se obávat nemusíte

Pokud si myslíte, že za tyto služby budete muset platit vysoké částky, jste na omylu. Společnost si za své služby účtuje pouze polovinu z vyjednané slevy.

Více informací najdete na www.home-institute.cz