Bojujte s krví ve stolici, užívejte správné léky na hemeroidy!

Léky na hemeroidy řeší nepříjemné pálení v oblasti konečníku a krev ve stolici. Nepodceňujte tyto chronické obtíže a začněte užívat léky na hemeroidy včas.

Pozorujete nepříjemnou svědivost v oblasti konečníku, pálení, krvácení ve stolici a další příznaky hemeroidů? Toto velice nepříjemné civilizační onemocnění trápí snad každého třetího člověka. Nejzávažnější průběh má však v období těhotenství a po porodu a samozřejmě pak také u lidí se sedavým zaměstnáním. Příčin vzniku hemeroidů je však daleko více!

Pokud pracujete v kanceláři, kouříte, jíte často tučná jídla a se sportem si moc nerozumíte, je jen otázkou času, kdy Vás začnou hemeroidy také trápit. Samozřejmě, můžete okamžitě začít užívat léky na hemeroidy, ale daleko efektivnější je vzniku hemeroidů spíše předcházet.

obrazek (4)

Začněte změnou sami u sebe. Dbejte na svůj pitný režim, začněte jíst vyvážená a zdravá jídla s vysokým podílem vlákniny, která stolici změkčí. Hýbejte se a nastartujte tak činnost svého metabolismu a střev vůbec. Přestaňte kouřit a omezte alkohol, který také nepřináší organismu nic dobrého. Pokud na správnou vlnu naladíte sami sebe, naladí se na ni i Vaše tělo, které začne pracovat mnohem lépe a Vy se tam vyhnete i dalším nepříjemným onemocněním, jako je vysoký tlak, problémy s cholesterolem, či snad i obezita.

Pokud však skutečně nic nepomáhá, je třeba tuto nepříjemnou skutečnost efektivně a včas řešit. Lékaři i lékárníci doporučují jako první krok neinvazivní léčbu kvalitními léky na hemeroidy. Začněte tedy používat čípky či masti se speciálním složením, dobré jsou také koupele v odvaru z dubové kůry. Přírodní, volně dostupné léky velice dobře poslouží. Poradí Vám i odborně vyškolený personál v lékárně. Internetová lékárna Pilulka.com nabízí diskrétní a osobní přístup jak ve své klientské poradně online, tak i na kamenné prodejně. Příjemný personál pochopí Vaše obtíže a doporučí nejvhodnější řešení. Nejzazším řešením je pak chirurgické odstranění hemeroidů.

obrazek (5)