Pořiďte si designový kousek do svého šatníku!

Jste jako každá typická žena a ráda občas utratíte nějakou tu korunku navíc? Je to přirozené. Drobnými nákupy si mnoho žen zvedá náladu, dělá radost. Pokud jste i Vy také taková, nemějte obavy a nakupujte chytře! Stačí jeden, dva dobře zvolené dámské topy a můžete je proměnit na mnoho způsobů.

Pokud si tu a tam ráda koupíte nějaký zajímavý kousek na sebe, je třeba jej zvolit opravdu dobře, prakticky a důmyslně. A to nejen, co se týká střihu, barvy, nebo materiálu. Nejlépe uděláte, pokud budete volit například atraktivní a velmi všestranné dámské topy, které Vám udělají službu po celý rok! Stačí si jen vybrat skutečně designový kousek a vybrat k němu vhodné módní doplňky.

 

Princezna na plese

Dámské topy lze zakoupit i v decentním a přesto blýskavém provedení. Stačí je pak doplnit o klasickou jednobarevnou sukni, nebo i důmyslné široké kalhoty, které jdou opět do módy. Díky páskovým sandálkům, nebo lodičkám s platformou pak získáte luxusní vzhled a muži po Vás budou chtít nejen tanec, ale mnohem více pozornosti!

 

Romantická dívka v létě

Zvolit můžete ale i vzdušnější střih a živější barvy, naopak bez lycrového, či flitrového zdobení. Pokud pak v horkých letních dnech obléknete bílé plátěné šortky, nebo džínové kraťásky a k nim elegantní sandálky, nebo žabky, Váš outfit se najednou promění v romantickou, žádoucí dívku.

 

Svůdná manažerka

Velmi praktické jsou klasické dámské topy i pro ženy, které dennodenně oblékají velmi elegantní módu, kostýmky a jiné uniformní oblečení. Pokud totiž dámské topy propojíte s těmito kousky, rázem vznikne osobitý styl, který všem vyrazí dech! Nebojte se proto experimentovat a ke klasické áčkové sukni se sakem si oblékněte svůdný top, který vystaví na obdiv Vaše přednosti. Zajisté sklidíte úspěch.