Boyard, coby Escape games

Znáte skvělou pevnost Boyard? Dlouholetá francouzská soutěž se stala jakousi předlohou pro budoucí únikové hry, které jsou založeny na principu získávání indicií, zdolávání úkolů a získávání klíčů. Kdo by si nepamatoval skvělého otce Fourase, který dával soutěžícím záludné otázky.

Záludnost, schopnost rozhodnout se, najít strategii a jednoduše to dokázat, je charakteristická i pro únikové hry, které si získají u veřejnosti stále větší oblibu. Úniková hra je reálný zážitek nejen pro pár vyvolených na televizních obrazovkách, ale bezprostřední zážitek pro všechny, kteří o to stojí.

 

Proti gustu žádný dišputát

Stačí mít chuť, odvahu a odhodlání a můžete se přidat k těm, kteří zakusí upíří randevouz v karlínské kryptě. Stihnete prohledat hrobku upírského aristokrata dřív, než odbije půlnoc nebo vás dostihne zákeřné kousnutí a budete našemu nebožtíkovi dělat společnost navěky?

Úniková hra Praha je synonymem i pro jedinou únikovku s erotickým nádechem. Na hráče čekají interaktivní, autentické a intuitivní kulisy, které vás uvedou do děje a nitra Doupěte neřesti. Divokou rozkoš na prahu nesmrtelnosti zažili podle předlohy scénáře historičtí milenci a na rovných 60 minut ji můžete zakusit i vy. Garantujeme, že se bude jednat o zážitek, který už do smrti nevymažete z paměti.

 

Nic není, jak se zdá

Pokud patříte mezi příznivce hádanek, kliček a lstí, budete se cítit jako ryba ve vodě při hře Maphia. V této únikovce si doslova zahrajete o holý život. Nic není, jak se zdá. Nikomu nevěřte a vězte, že se stáváte součástí hry již samotnou rezervací. Nepodceňujte informace, které obdržíte před hrou, či během ní. I taková umí Escape game Praha být. Nikdy se nedá dopředu říct, jaký hra nabere směr a jak to všechno dopadne.

Veškeré únikové hry lze objednat on-line formou a rezervovat konkrétní datum pomocí interaktivního formuláře. A teď už nezbývá, než se těšit na autentické šifry a úkoly.