dr

Dryperátor přináší rychlé a dokonalé sušení i větrání prádla!

Sušení prádla s sebou mnohdy přináší mnoho problémů. Když není venku slunečné počasí, je nutné prádlo sušit uvnitř. Většinou vytáhneme nevzhledný věšák, který všude překáží. Navíc riskujeme i to, že prádlo při sušení nasmrádne. Potom nezbývá, než ho vyprat znovu. Jestliže si chcete všechny tyto starosti ušetřit, měl by vás zajímat právě dryperátor. O co se jedná?

 

 

Unikátní konstrukce pro efektní sušení

Dryperátor je označení unikátní sušící skříně, uvnitř které se nachází tepelný výměník. Ten slouží jako zdroj tepla a připojuje se k rozvodu topení. Dále je uvnitř skříně zabudován věšákový systém pro pověšení prádla a nechybí ani ventilátor, který zaručuje rozvod teplého vzduchu po celém prostoru. Právě díky tomu může dryperátor nabídnou efektivní usušení prádla a to samozřejmě bez ohledu na venkovní počasí. V dryperátoru lze větrat například i prádlo načichlé kouřem z restaurace nebo potem po sportu.

 

dr

 Silný výkon lze využít i k vytopení koupelny  

 

Dryperátor má podobu skříně bez zad. Umisťuje se do koupelny a to na zeď, takže nemusíte mít obavy, že by někde překážel jako obyčejné sušáky na prádlo. Dryperátor je vyroben ze speciálního lamina a nejvíce namáhané díly jsou vyrobeny z voděodolné překližky, takže vlhkým podmínkám v koupelně dokonale odolává. Skvělou zprávou je, že současné dryperátory mají výkon zvýšený na více jak 600W, takže už vytopí kdejakou koupelnu.

I jako výrazný designový prvek

Běžně je dryperátor k dostání v bílé barvě, ovšem je možné si vybrat i jakoukoliv barvu ze stupnice RAL. Na dvířkách lze mít i  foliový tisk –  díky němu může dvířka zdobit jakýkoliv obrázek nebo obrazec. Dryperátor se tak může stát i velkou ozdobou koupelny.

 

Více informací najdete na www.dryperator.cz