Celní agenda už nemusí být složitá

Pokud rádi nakupujete v zahraničí a nezáleží na tom, jestli jako soukromá osoba, OSVČ či pro firemní účely, potom jste se určitě setkali s tím, že je třeba zboží řádně proclít. Tato povinnost se vztahuje na dovoz zboží z mnoha zemí světa a rozhodně není jednoduché vše zařídit tak, aby celý proces proběhl bez problémů a co možná nejrychleji. Na různé zboží se totiž váží jiné povinnosti a pokud je něco zanedbáno či vyplněno nesprávně, může to znamenat dost velké komplikace. Dobrá zpráva i pro vás proto jistě je, že si můžete na proces proclívání zboží najmout firmu, která se o veškerou agendu postará za vás. V jakých případech se taková služba vyplatí a jak vše funguje?

 

 

JK SPED jako spolehlivý partner pro každého

Na vyřizování celních služeb se v České republice specializuje společnosti JK SPED, která nabízí své služby soukromým i právnickým osobám, které realizují obchodní aktivity v zemích Evropy i celého světa. Společnost JK SPED nabízí perfektní služby, které snižují čas proclení na minimum a jsou zárukou, že všechny transakce proběhnou bez problémů.

 

JK SPED zajišťuje agendu v těchto oblastech:

1. INTRASTAT

INTRASTAT je proces sběru dat, do kterého jsou povinny se zapojit všechny právnické i fyzické osoby, které obchodují v rámci EU a jsou v ČR registrovány k DPH. Agenda zadávání údajů o zboží je zdlouhavá a není příliš jednoduchá. JK SPED nabízí proto všem službu, v rámci které se o vše postará.

 

2. Air Cargo

JK SPED se může stát i vaším partnerem ve chvíli, kdy dovážíte zboží prostřednictvím letecké dopravy. Společnost se postará o vyzvednutí i vyskladnění zboží a může zajistit i jeho přepravu k vám.

 

3. Celní pošta pro zahraniční obchod

Nezapomínejte na to, že i menší poštovní zásilky mohou podléhat clu. Pro tyto případy vyřídí JK SPED veškerá jednání s poštou.

 

4. Celní deklarace, obchod mimo EU

Celní služby zajistí samozřejmě i při obchodu mimo státy Evropské Unie. Společnost nabízí i rychlé elektronické vyclívání.

 

Výčet dalších služeb najdete na jksped.cz.