Celosvětově uznávaný úkryt před sluncem

Přímé sluneční záření není v dobách nejvyššího svitu vůbec bezpečnou záležitostí. Zvláště pak pro starší občany a děti. Jde o dvě skupiny, jejichž organismus se nedožaduje zvýšené potřeby pít, a tím se zvyšuje riziku úžehu nebo úpalu. Předejít tak přehřátí organismu je tím nejlepším preventivním opatřením. Optimální podmínky dokáže vytvořit komfortní úkryt před sluníčkem v podobě slunečníku italského výrobce Scolaro, který patří mezi celosvětově oblíbené pomůcky a ochraně před přímým slunečním zářením. Na jedné straně stojí pergoly a altánky, ovšem při lenošení a odpočinku u bazénu je zapotřebí univerzálnější pomůcka a tím slunečník bezesporu je.

Slunečníky od italského výrobce Scolaro

Slunečníky od italského výrobce Scolaro po právu patří mezi nejlepší na světě. Zároveň po sobě zanechávají stopu již více jak 40 let. Tato tradice a zkušenosti výrobce se odrážejí na konečných výrobcích. S každou novou kolekcí přicházejí otázky, co vše se dá na takovém slunečníku ještě vylepšit.

Slunečníky Scolaro se exportují do více jak 50 zemí světa, čímž se stávají jednou z nejznámějších pomůcek pro zastínění slunce na světě. Na českém trhu se díky společnosti Vladeko objevují dva nejžádanější typy vůbec. Jedná se o slunečník se středovou tyčí a slunečník s bočním stojanem.

Slunečník Palladio se středovou tyčí

Slunečník se středovou tyčí modelové řady Palladio patří mezi vysoce oblíbené a zároveň moderní pomůcky vytvářející dokonalou ochranu před přímým slunečním zářením. Tento model je svou konstrukcí a vlastnostmi vhodný do všech typů prostředí.

Středový stojan je u tohoto slunečníku vyroben z vysoce kvalitního tropického dřeva iroko. Technické parametry týkající se délky slunečníku jsou stanoveny na 3 x 3 metrů. Použitý materiál je opatřen voděodpudivou impregnací. Součástí je i větrný kanál a betonové závaží s trubicí.