Wooden bench with round boxes standing by the bed in bedroom interior with many posters

Černobílá kombinace nestárne

Černá a bílá, dva věčné protiklady. Dvě barvy, které propůjčují šatům, autům, spotřebičům, ale i našemu domovu punc luxusu. Nadčasová kombinace, která se jen tak neokouká. Černá a bílá je v našich myslích považována neustále za moderní. Tuto kombinaci můžete zrealizovat i ve svém interiéru. Použijte ji třeba na stěnách, stropě či podlaze. Vyzdobte je navíc zajímavými prvky – obrazy v různých kontrastech nebo nástěnnými dekoracemi. Nejdříve je ale důležité vytvořit hladký povrch stěn bez prasklin.

Stěny a stropy bez prasklin

Postupem času můžeme na stěnách starších, ale i nových domů najít drobné prasklinky, které potřebují opravit, než se pustíme do zkrášlování. Vhodným pomocníkem je Pattex FIX DECOR – novinka určená pro drobné opravy a dekorování vašeho bytu či domu.

Novou podobu našim stěnám vdechneme různými ozdobnými prvky nebo poličkami s originálními věcmi, obrazy či fotografiemi.

Někdy stačí jen pár prvků a byt se promění v oázu.

Originální dekorace

V současné době je to snadné. Nejdříve je potřeba zbavit se všech vad, vytmelit spáry a pustit se do dekorování. Například romantici si mohou vyzdobit strop rozetami, které vypadají jako by je vytvořili mistři štukatéři před více jak sto lety. Práce je velmi jednoduchá, stačí zakoupit polystyrenovou rozetu, upravit její povrch barvou, lehce přetřít a osmirkovat, aby vypadala jako zašlá léty a pak přilepit na strop. S vhodným lepidlem zvládnete obojí. Opravit stěny a přilepit dekorace. Pattex FIX DECOR je lepidlo, které dokáže obojí. Toto montážní lepidlo má jednu úžasnou vlastnost, může se pochlubit tak zvanou vysokou okamžitou přilnavostí, která dokáže lepený předmět udržet na místě bez další fixace. To znamená, že rozeta ze stropu nepadá a ozdobná lišta nesklouzává ze stěny, ale drží na určeném místě.

Lepidlo je vhodné pro aplikace v interiéru. Dokáže ozdobné prvky lepit na omítku (vnitřní), na beton, pórobeton, sádrokarton, sádrové desky a dřevěné materiály, (například dřevotřísku).

Nemusíte být ale jen romantici. I moderním kreativcům pomůže Pattex FIX DECOR zkrášlit jejich domov. Stačí například vyříznout z polystyrenové desky obláčky nebo balónky do dětského pokoje, nebo zvolit jednoduché lišty a vytvořit na stěně plastické obdélníky. Někdy stačí málo, aby se z vašeho bytu stalo originální místo, které budete milovat.

Kreativitě se meze nekladou. Přilepte si na stěny, co chcete. Díky lepidlu Pattex FIX DECOR budete na svůj domov patřičně hrdí.

www.pattex.cz