Chce vaše dítě vlastní Audi? Má ho mít!

V dospělosti si můžeme vybrat auto podle svého uvážení, jako děti jsme ale odkázáni na rodiče a na to, jaké hračky pořídí. Za ty nejlepší se považují hračky, které kopírují dospělý svět. Třeba propracovaná elektrická auta.

Dokonalá hračka pro syny i tatínky je elektrické vozítko Audi Q7. Až se nechce věřit, že se jedná jen o hračku, protože je to plně vybavený vůz se vším, co si ke své fantazii a hrám dítě dokáže představit. Otevírací dveře, bezpečnostní pásy, ovládací panel a nechybí ani světelné efekty a realistické zvuky. Luxusní výbavu doplňují koženkové sedačky. Na palubní desce si na ovládacím panelu může dítě užít mnoho funkcí, jako je vypnutí a zapnutí světel, startování motoru včetně doprovodného zvuku, poslouchání anglických pohádek nebo rádia a také si volit možnost rychlé nebo pomalé jízdy.

Elektrické Audi je navíc vybaveno koly z měkké pryže EVA, která perfektně tlumí vibrace a hluk na nerovném terénu, jsou odolná UV záření, barevně stálá a nikdy s nimi nebudete muset řešit defekt Samozřejmě, pokud se v rámci hry nebudete chtít podívat třeba do servisu. Q7 má dva výkonné motory na gelové baterie a také dálkové ovládání pro rodiče, to kdyby vaše ratolest podlehla kouzlu jízdy až příliš. Děti jsou z jízdy nadšené a velmi rychle se naučí autíčko ovládat, jak ukázalo i testování s malými závodníky.

Auto, které jakoby z oka vypadlo svému většímu bráškovi je skvělá hračka nejen pro kluky, ale oblíbí si ji i malé slečny. Řízení i ovládání je jednoduché a úspěch je zaručen všude, kam s Q7 dorazíte. Na hřištích i ve městě na výletě zaujme elektrické vozítko nejen děti, ale i dospělé a vzbudí zaslouženou pozornost. Užijete si s ním a svými dětmi navíc spoustu legrace a zároveň se děti naučí vnímat i okolí při pohybu a dávat větší pozor na věci kolem sebe.